Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Дві книги про Миколаївщину стали лауреатами конкурсу "Українська мова – мова єднання"

Дві миколаївські книги "Миттєвості війни" та "Миколаївщина козацька" стали лауреатами загальнонаціонального конкурсу "Українська мова – мова єднання". Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Дві книги про Миколаївщину стали лауреатами конкурсу
Фото: inshe.tv

"Миттєвості війни" та "Миколаївщина козацька" - миколаївські книги, які стали лауреатами ХХ загальнонаціонального конкурсу "Українська мова – мова єднання", що проходив в Одесі. Він має на меті зміцнення державотворчої функції української мови, піднесення рівня мовної культури», - йдеться у повідомленні.

Обидві книги були видані завдяки фінансовій підтримці Миколаївської обласної державної адміністрації. Кожна з них є унікальною за підбіркою матеріалу та авторським поглядом.

"Миттєвості війни" - видання, присвячене участі жителів Миколаївщини в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях. Книга включає біографічні нариси про військовослужбовців, які загинули під час протистояння російській агресії на Кримі та сході країни, спогади земляків-учасників антитерористичної операції, нариси про бойовий шлях військових підрозділів, що дислокуються на Миколаївщині, матеріали про волонтерський рух на Миколаївщині.

«Миколаївщина козацька» - книга миколаївських краєзнавців Октябрини Ковальової, Олександра Шарафанова та Олександра Добровольського. У ній вперше осмислюється козацтво на Миколаївщині як соціальна верства, що протягом століть була носієм, хранителем і виразником українства. Часові межі розповіді – від зародків козацтва до ліквідації Січі наприкінці XVIII століття.
Tags: Миколаївщина, книги, конкурсы, лауреаты, українська мова
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment