Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Європейська Солідарність" вимагає від режиму негайного розслідування підпалу будинку В. Гонтарєвої

Партія "Європейська Солідарність" вимагає від влади припинити кампанію терору, яка здійснюється щодо колишньої голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої. Про це повідомляє прес-служба партії."Переконані, що ця кампанія є помстою за державницьку і реформаторську позицію Гонтарєвої під час перебування її на посаді голови НБУ. Її особиста роль у вичищенні "авгієвих стаєнь" української банківської системи визнана у світі, та, зокрема у МВФ, який назвав її одним з кращих банкірів світу.

Підпал приватного будинку Гонтарєвої – це не випадковість, а результат регулярних публічних погроз. Не виключаємо, що у владі є представники, які мають мотиви помсти Гонтарєвій. Звертаємо також увагу, що підпал автомобіля дітей політика лишився без жодної реакції влади.

Показова бездіяльність правоохоронних органів щодо цих публічних погроз та дій, наштовхують на думку, що українська правоохоронна система свідомо заплющує очі на терор щодо проукраїнських сил. Це є загрозою не просто для української опозиції, це є загрозою для демократії.

Затягування розслідування кампанії терору щодо Гонтарєвоі матиме руйнівні наслідки для репутації України та її інвестиційної привабливості", - йдеться у заяві політичної сили.

Партія "Європейська Солідарність" інформуватиме міжнародні структури, уряди інших країн та, зокрема, Великої Британії про загрозу життю для Валерії Гонтарєвої, а також про інші антидемократичні тенденції, які спостерігаються в Україні за нової влади.

Наголошуємо, що саме зараз в Україні працює місія МВФ, яка вочевидь, вважатиме кампанію терору проти опозиції як явну ознаку погіршення інвестиційного клімату, що погіршуватиме умови співпраці з Україною.

Ми закликаємо проукраїнські сили об’єднатися для захисту політичних прав та свобод громадян України та не допустити перетворення України на авторитарну поліцейську країну.

Нагадаємо, раніше Валерія Гонтарєва повідомила, що невідомі спалили її будинок у селищі Гореничі.

Поліція Київської області розглядає підпал як одну з версій загоряння будинку. Водночас поліція не виключає інші версії, наприклад, необережне поводження з вогнем або коротке замикання.

До того до київської квартири Валерії Гонтарєвої прийшли з обшуками.

Також у Києві спалили машину невістки Гонтарєвої.

Крім того, Валерію Гонтарєву у Лондоні збив автомобіль. Сама екс-голова Нацбанку заявила, що до аварії з її участю може бути причетний колишній співвласник ПриватБанку Ігор Коломойський.

Tags: Європейська Солідарність, Гонтарева, ЗЕорда, Коломойский, заявление, поджог, расследование, терроризм, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments