Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порушення Конституції: Першим кнопкодавцем нової Ради виявився депутат від "Слуги народу"

Рух ЧЕСНО назвав першим "кнопкодавом" у Верховній Раді 9-го скликання депутата від "Слуги народу". Порушником став нардеп від “Слуги народу” Сергій Литвиненко, повідомляє громадський рух.

Першим кнопкодавцем нової Ради виявився депутат від

"10 вересня Рух ЧЕСНО повідомив про перший зафіксований факт неособистого голосування у парламенті 9-го скликання: Конституцію порушив позафракційний нардеп, мажоритарник-самовисуванець з Донеччини Олександр Ковальов. Проте, як з'ясувалося згодом, перше кнопкодавство у новій ВРУ сталося тижнем раніше", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що порушником виявився нардеп від “Слуги народу”, мажоритарник з округу №156 на Рівненщині (Березнівський, Костопільський та Сарненський райони) Сергій Литвиненко.

"Він кнопкодавив, ймовірніше за все, за іншого “слугу”-мажоритарника — Олександра Скічка (округ №197, Черкащина). Фраза “ймовірніше за все” означає, що це місце офіційно закріплене за Скічком, проте є ймовірність, що у слоті його пульта могла перебувати картка іншого депутата". - відмітили у ЧЕСНО.

Як зазначається, факт порушення Конституції, який був зафіксований завдяки трансляції “Радіо Свобода”, мав місце 3 вересня о 17:52, під час голосування за включення до порядку денного сесії законопроєкту про внесення змін до статей 85 та 101 Конституції (щодо уповноважених ВРУ) та його направлення до Конституційного суду (постанова №1016/П).

Раніше "Чесно" у Telegram повідомили, що герой їхнього попереднього матеріалу про кнопкодавство Олександр Ковальов погрожував журналісту "Чесно". В свою чергу в організації зазначили, що готують заяву до правоохоронних органів.

11 вересня Голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав неприпустимим неперсональне голосування народного депутата-самовисуванця Олександра Ковальова.


Tags: "Слуга народа", Верховна Рада, Чесно, двойные стандарты, демократура, депутаты, законодательство, кнопкодавство, угрозы, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment