Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Заході починають переглядати ставлення до України за Зеленського і не в кращій бік

Зараз на Заході починають переглядати ставлення до України, тому що Україна сама не проводить червоних ліній і не заявляє дуже чітко, які лінії вона готова переходити.Про це в ефірі "Прямого" заявив політичний експерт Сергій Таран.

"Проблема полягає в тому, що зараз на Заході починають трохи переглядати ставлення до України. Тому що, якщо Україна сама не проводить червоних ліній і не заявляє дуже чітко, які лінії вона готова переходити, то на заході думають, що можливо вирішити свої внутрішні питання за рахунок українських інтересів. Світова політика, це завжди, коли кожен сам за себе і коли, якась країна заявляє слабо про свої інтереси, або не готова і не демонструє захищати свої інтереси одразу інші країни починають вирішувати свої інтереси за рахунок цієї країни. Тому зараз дуже важливо, щоб ми почули всі ті умови, які можливо існують по визволеню наших полонених", - розповів Таран.

Він наголосив, що до літа 2018 року країна добилась звільнення 3244 полонених.

"І при цьому всьому за цей час Росія вимагала від нас політичних поступок: особливого статусу на Донбасі, виборів на окупованих територіях, відмова від Європейського і Євроатлантичного курсу. Але ми на жодну з цих поступок не пішли", - додав він.

Таран зазначив, що важливо, щоб зараз було чітко заявлено, що ніяких політичних поступок від України ніхто не буде хотіти.

"І дуже чітко, щоб нова влада зараз заявила про ті червоні лінії, які були ще на креслені в 2014 році, які ми не готові переходити. Зараз розглядається можливо нормандська зустріч і там очевидно будуть від України вимагати поступок. Яких поступок ми не знаємо. Зараз, очевидно, що у Верховній Раді є абсолютна більшість однієї партії. І ця партія, принаймні устами окремих речників, говорить про можливі поступки Росії. Тому, дуже важливо, щоб на рівні президента було дуже чітко заявлено, що визволення українських бранців є лише визволенням і ніяких політичних поступок від нас не буде і всі ті забаганки, яких хоче Росія, вони лишаться її власними забаганками", - повідомив Таран.


Tags: ЗЕорда, Запад, Таран, Україна, зовнішня політика, капитуляция, слабость, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments