Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перемоги понтового презедента № 50 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)

Нова національна валюта (durdom)


Зекономика
ibigdan
Прибуток «Укрнафта» за півріччя скоротився в 113 разів — з 2.06 млрд гривень до 18.2 млн гривень.
Центренерго — з прибутку 439 млн перейшло на 1.2 млрд. грн збитків.


Приватизируй прибыли, национализируй убытки — классическая схема обворовывания государства, которая процветала при Януковиче, была сильно прикручена при Порошенко и сейчас её опять реанимируют при Зеленском.
Чем был плох Р+ для Коломойского? Была понятная и прозрачная формула ценообразования для угля, которая базировалась на мировых ценах и отсутствии ручного управления. На борьбу с ней было брошено много ресурсов. Даже сейчас, когда с введением нового рынка электроэнергии, она отменена, стоимость угля по ней ниже текущих закупок угля.
Например, сейчас Центрэнерго, в котором сменилось руководство на лояльное к Коломойскому, закупает российский уголь по 1970 грн за тонну, причем через бабушкину компанию «Нафта Форс». При том, что по формуле Р+ уголь стоит 1740 грн.
Но при этом, Центрэнерго продает электричество, произведенное с этого угля на ферросплавы Коломойского по 1,30 грн кВт/час (при себестоимости 1,50 грн кВт/час).
В итоге мы имеем высокую стоимость угля на входе от структур олигарха, а на выходе — низкую стоимость электроэнергии для структур олигарха. А убытки ложатся на государственную компанию, т.е. на нас с вами. За первое полугодие 2019 года убыток Центрэнерго уже составил около 1,2 млрд грн, в то время как за аналогичный период 2018 года — была прибыль 400 млн. грн. Вот эта разница в 1,6 млрд грн — и есть стоимость гешефта.
Но НАБУ и СБУ это совсем не интересно. Им больше нравится трусить айтишников и индийских инвесторов, убивая инвестклимат в стране в канун анонсированной большой приватизации.
Поздравляю зелебобиков. Вы сделали это вместе.
Филипп Духлий

Уляна Супрун

Представники партії регіоналів “Опозиційна платформа — За життя” (ОПЗЖ) та “Батьківщина” намагаються нанести непоправну шкоду життям мільйонів українців. Для цього у Верховній Раді України вони зареєстрували відповідні законопроекти.
Перший законопроект
“Про визнання таким, що втратив чинність, Закону “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування” номер 1114 від 29.08.2019 року. Серед його авторів — Королевська, Шуфрич та Рабінович.
Закон, який хочуть скасувати, є ключовим у трансформації системи охорони здоров‘я. Саме з його прийняття розпочалося системне впровадження змін у медицині. Його скасування означатиме скасування змін для 28 мільйонів українців, які підписали декларації, для десятків тисяч лікарів і медсестер, які почали працювати в нових умовах з гідною оплатою праці, знищення незалежної Національної служби здоров’я України.
Для агентів Кремля і регіоналів головною ціллю є підрив національної безпеки та збереження можливості вручну контролювати потоки коштів платників податків. Тому будувати в Україні ефективну модель на зразок британської не можна в жодному разі.
Другий законопроект “Про фінансове забезпечення охорони здоров‘я та загальнообов‘язкове медичне страхування в Україні” номер 1178 від 29.08.2019. Серед авторів — Юлія Тимошенко та Валерій Дубіль (який давно і серйозно користується послугами радників Богатирьової).
Закон пропонує впровадження обов‘язкового медичного страхування. Ми неодноразово пояснювали, що обіцянки “страхової медицини” — це популізм, спроба створити ілюзію турботи про здоров‘я українців та зберегти контроль над коштами платників податків. Більше про те, “страхова медицина” — це #політичнагомеопатія тут і тут.
Дивним чином ідеї українських борців за “страхову медицину” збігаються саме з російською моделлю. Моделлю, де немає ринку, вибору та конкуренції, тому й немає якості послуг. Змінивши систему фінансування охорони здоров‘я на “страхову“, Росія лишила “совок” там, де пацієнт отримує послуги. Таку систему хочуть розвинути і в Україні.
Спроби створити прозору систему з однаковими правилами і чіткими гарантіями для всіх учасників зустрічають потужний опір. Вони будуть діяти оперативно та рішуче.
Те, що називають “вікном можливостей” щодо законодавчих ініціатив у парламенті 9-го скликання може дуже легко перетворитись у “вікно можливостей для покидьків”.
Депутати, які підтримають ці законопроекти, фактично підпишуть угоду про знищення чітких та прозорих гарантій у системі охорони здоров‘я, а отже свідомо нанесуть шкоду здоров’ю українців.
У політичного керівництва держави і представників монобільшості має вистачити розуму цього не допустити. Адже добре відомо, що законопроекти ОПЗЖ і Батьківщини не варті навіть паперу, на якому вони написані.
* * * * * * * *
Хейтеры Супрун дали ей кликуху «Доктор Смерть». А можно теперь Зоряну, которую так продвигал Радуцкий, называть «Доктор Хуй вам в жопу»?(ibigdan)


Ірина Ніка
Ну що, люди, цінуйте цю осінь.
Це остання осінь коли у вас ще є усі комунальні послуги не по схемі " день через три", коли міста ще мають кошти на латання ям , нові тротуари , прибирання вулиць та хоч пару нових парт до шкіл.
Це остання осінь , коли вам вистачатиме на їжу і остання при якій ми ще хоч трохи держава , а не хуйовий квартал.
І знаєте , не депресую. Зловтішаюсь. ЗЕма близько.


Супрун фотожабой раскритиковала работу «слуг народа».

https://novosti-n.org/ukraine/read/238648.html

ЗЕ!законодатели (durdom)


Настало наше время, лошары! (durdom)

Дякую, дуже дякую (с)
ibigdan
Порошенко за 5 років звільнив з російських тюрем і підвалів Донбасу 3244 полонених.
Без здачі інтересів держави Україна.
Зеля звільнив міжнародного терориста під особисте зобовязання.
Зеля звільнив путіна від відповідальності за війну в Україні, збитий Боінг і піратство.

Mason Lemberg
А якщо ця новина правдива, то Зеля де-факто визнав російську юрисдикцію над Керченською протокою і, відповідно, Кримом.


Ivan Luti II
Один раз склонившемуся перед оккупантом.
Моряков отпустили под поручительство Денисовой. То-есть их отпустили, как преступников с открытыми уголовными делами. Украина де факто признала, что они нарушили российские границы Крыма.

Дальше снежный ком будет только нарастать.
На повестку дня "нормандских переговоров" включен вопрос о проведении прямых переговоров между Украиной и ОРДЛО. В пакет требований России по газовому транзиту включены пункты возобновления водо и энергопоставок с территории Украины в оккупированный Крым.
Не знаю, как у кого, а у меня в голове пульсирует одна мысль: Украину по быстрому готовят вернуть под вонючий лапоть Московии.
А вообще, чему мы удивляемся, враг Путина №1 - Порох, враг Зеленского №1- Порох. У них один общий враг. Враг моего врага - мой друг. Два карлика. Два Вовы. Оба с комплексами и мстительные. Никто из них не украинец. Обоих привели к власти олигархи. Они найдут общий "язык".

Сегодня в день Военной разведки хочу поздравить всех причастных. Просьба не забыть того и тех, кто наплевал на ваши усилия и вашу работу для Свободы Украины.

ПИАРОВА ПОБЕДА. ЧТО ОМРАЧАЕТ РАДОСТЬ ОТ СПАСЕНИЯ НАШИХ ПЛЕННЫХ
Катастрофический успех команды Зеленского: неравный обмен 11 на 39, а в придачу - сдача Крыма и небольшой подарок для Лукашенко

http://www.dsnews.ua/society/piarova-pobeda-chto-omrachaet-radost-ot-spaseniya-nashih-07092019220000

Даже россияне не поняли этого обмена
(https://www.liveinternet.ru/community/6521912/post460078507/)

harnack:
Голосуймо за слугів народу!
Сталін знову уступив у моду!
Поклоняймося кацапокоду:
Дурнями будьмо - яко й були зроду!


Увы, малоросам не понять (ibigdan)
Слуга Кремля
ibigdan

Передача ключевого свидетеля в деле МН17 означает только одно: Зеленский работает на Путина. Ничего другого за такими действиями не стоит.
И не нужно спекулировать Сенцовым — у нас в Крыму полтора миллиона сенцовых находятся в заложниках у Кремля. Отпустят Сенцова, посадят Купцова.
Тем более, что путь проложен: хватай, сажай, пиарь, меняй на что хочешь: хоть на свидетеля в международном суде, хоть на Станицу Луганскую, хоть на НАТО, хоть на часть суверенитета. И так это будет подаваться: да что там тот свидетель/мост/станица/мова/НАТО — это неважно, а важно освободить наших людей, томящихся в застенках Путина.
И так раз за разом. Раз за разом. Раз за разом. Раз за разом сдавая Путину кусочек Украины, раз за разом обрекая новую группу украинцев на плен, на роль живого товара для нового цикла. Пока не кончится Украина.
Зеленский работает на Путина. Его функция — вывести Россию из-под санкций, вернуть ее в G8, вернуть экономические перспективы. А Украину вернуть в колониальное стойло.
И знаете, у меня не к Зеленскому претензии. Что такова его задача, было понятно изначально. Это совок, ненавидящий Украину, ненавидящий украинскую культуру, язык и любые перспективы независимой Украины. Ничтожный Зеленский всю свою ничтожную жизнь пресмыкался перед Россией, перед российскими менеджерами КВН, перед русскими чиновниками. «Владимир Владимирович, заберите меня отсюда!» — помните? До такого не опускался вообще никто! Даже всякие анилорак, делавшие карьеру на диване, до такого не опускались. Даже всякие сердючки и повалий, изображающие на российской сцене придурошных карнавальных малороссок, не доходили до того, чтоб радовать российскую аудиторию, называя Украину проституткой.
Зеленский — самое ничтожное, что удалось подобрать на роль иуды. Зеленский — самое ничтожное, что когда-либо существовало и будет еще существовать в истории Украины. Бывало всякое. Но чтоб капитулировать, получив отстроенную армию и прочные позиции что на международной арене, что на фронте — вот такого еще не было. Зеленский вне всякого сомнения войдет в историю Украины в роли предателя №1.
Но главный иуда — не Зеленский. Главный иуда — это те 73%, что выбрали Зеленского. Выбрали после «Украина — проститутка». Выбрали после «с Путиным договоримся посередине». Слышите. 73%? Это вы — проституты и проститутки. Вы хуже всех — и тех, кто голосовал за Януковича и тех, кто сдавал Украину в 1918. Вы, скопом, главный иуда в истории Украины. На все времена. И пусть ваши дети — дети иуд, и ваши внуки — внуки иуд — живут с этой кармой. Кармой иуд.

Светлана Самборска

Конец Эпохи Бедности для уставших от войны диванных воинов (durdom)

Людмила Прокопович
Гадаю, Порох зараз думає: "Я ж вас оберігав, я ж вас рятував, я ж вам показував напрямок, де Україна БУДЕ ЖИТИ, я ж життя віддавав, здоров'я. Я ж терпів тонни бруду і брехні, і все одно йшов до Перемоги... А ви..."Ви хотіли ковбаси дешевої? Хотіли боротьби з коррупцією,а самі на кожному кроці тицяли поліції,налоговикам,та всим, хто просить..Хотіли гарні дороги мати,та не платити податки..Тобто хотіли їсти,та не хотіли взяти ложку до рук.Не пустив війну в дім? - так зжерли і виплюнули.Тепер і я мало що можу,мозок у кожного свій .Зебоби заборонять Вам Мову,Армію Віру. Пам"ятаєте я казав?Уже почалося:Армію скорочують,проєкти закривають,обороняти державу забороняють..Мовний закон у КС. Вгадайте рішення з одного разу.У Почаївській Лаврі-жодного монаха українця-всі МП.І Ви це приймаєте, звісно.Тут же не має чого намазати на хліб..Ні Томос,Ні Мову,а податок на Армію,то взагалі тягар..Сумно мені за Україну..Але Я не здаюсь..А Ви зі мною?


galynash:
Чистый пиар для шимпанЗЕ - ПП больше 3-х тысяч пленных освободил (причём до 2017 г - тк с 2017 ПУТИН ОТМЕНИЛ ОБМЕНЫ!), и это мало кто заметил, кроме его сторонников.
Це завдяки і її неймовірних зусиль за попередні пять років було звільнено 3244 бранців. Дякуємо!!!


Olha Reshetylova
Якось гірко-символічно, що в той момент, коли в Києві сідає борт з політв'язнями, відлітати з України збирається Maria Tomak - людина, яка п'ять років свого життя присвятила боротьбі за їхнє звільнення.
Вона складала списки політв'язнів, розшукувала їхніх рідних у таких місцях, про існування яких мало кому з нас відомо, шукала їм адвокатів, організовувала акції, описувала їхні історії, не вилазила з ефірів, щоб нагадати країні про існування проблеми. Вона підтримувала сім'ї рідних і ламала стратегії цілого Слєдкому, викриваючи брехню росіян. Вона билася за політв'язнів в міжнародних установах і з доморощеними чиновниками і політиками, писала законопроекти, заяви і об'єднувала родини. Вона працювала над санкційними списками і разом з колегами добивалася резолюцій ПАРЄ.
Вона, ризикуючи собою, особисто, єдина з України давала покази в Чеченському суді і записувала свідчення рідних в окупованому Криму.
При цьому отримувала купу від лайна різних експертів і знавців, як все робити правильно.
І як би не закінчився сьогоднішній день, я хочу, щоб за кілька хвилин до вильоту Марії до Італії ми сказали їй просте людське ДЯКУЮ. За її витримку, час, наполегливість і любов до справи. За віддані роки, сили і здоров'я. І запам'ятали собі: якими б сильними не здавалися люди, які тягнуть на собі великий шмат роботи, вони потребують менше критики, а більше підтримки і надійного плеча.
Дорога Кума, я дуже рада, що ти нарешті хоч трішки будеш для себе, а не для всіх! Не звертай з цього шляху!
Ну а для Медійна ініціатива за права людини велику сторінку її історії під назвою "боротьба за політв'язнів", сподіваємося, можна вважати перегорнутою.
Далі буде. Але вже інакше.
Флешмоб #спасибіТомак оголошую відкритим :)

Знов зозулі голос чути в лісі ...


Продовження: Перемоги понтового презедента № 51 (огляд)

*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: "Слуга народа", #СлугаНарода, #політичнагомеопатія, #спасибіТомак, #уЗеленського, #узеленського, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, анекдоты, гумор, дайджест, зебіли, ирония, кадры, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments