Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Без Зеленського: "Пласт" починає збирати гроші на розвиток організації

Національна скаутська організація України "Пласт" заявила про початок масштабної кампанії зі збору коштів на інституційний розвиток організації.Про це ідеться в заяві, опублікованій на сторінці організації у Facebook.

"Відсутність прямої державної фінансової підтримки не зупинить реалізації наших планів та стратегічних цілей. Саме тому ми розпочинаємо масштабну фандрейзингову кампанію зі збору коштів на інституційний розвиток нашої організації. Залучені кошти допоможуть підготувати нових волонтерів-виховників та створити нові осередки "Пласту"", - ідеться в заяві.

Також у документі наголошується, що з огляду на резонанс, який викликав закон (прийнятий за підтримки БПП і Порошенка) № 10184 від 25.03.2019 "Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України", найважливішим у цьому законі для "Пласту" було саме державне визнання українського пластового (скаутського) руху і його внеску у здобуття та розбудову незалежності України.

Окрім того, "Пласт" висловлює подяку ініціаторам закону за пропозицію закріпити державне фінансування для діяльності організації."Та в умовах дискусії, що склалася, ми закликаємо парламент ухвалити правки до закону, вилучивши з нього норми про пряме державне фінансування. Разом з тим, ми продовжимо використовувати існуючі механізми фінансування для громадських організацій, такі як публічні прозорі конкурси. Також готові долучатися до розробки нових ефективних моделей фінансування інституційного розвитку громадських організацій", - ідеться в заяві.

Також у заяві наголошують, що ""Пласт" був, є і залишиться неполітичною громадською організацією"."Закликаємо усі політичні сили утриматись від використання імені "Пласту" у власних політичних інтересах. Також дякуємо всім нашим волонтерам та прихильникам за підтримку", - зазначається в документі.

Як повідомлялось, 30 травня Верховна Рада ухвалила закон "Про державне визнання і підтримку Пласту — Національної скаутської організації України". "За" проголосували 228 народних депутатів.4 вересня Зеленський наклав вето на закон про державне визнання і підтримку "Пласту".
Tags: ЗЕорда, Пласт, Порошенко, деньги, законопроекты, молодежь, общественные организации, патріоти, пластуни, подростки, скауты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments