Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чубаров: Обмін без кримських татар допомагає РФ укріпитися на окупованому півострові

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що українська влада, погоджуючись на обмін без кримських татар, допомагає Росії укріпитися на окупованому Кримі.

Чубаров повідомляє про низьку явку на

Таку думку він висловив на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, як зазначив Чубаров, згідно з даними українських правозахисників, на даний час у Росії та на окупованому Кримі за сфабрикованими обвинуваченнями в місцях позбавлення волі перебувають 130 громадян України, більшість з яких — кримські татари.

При цьому він назвав прізвища сімох кримських татар, яких російські окупанти незаконно позбавили волі на терміни від 9 до 17 років, наголосивши, що лише у цих 7 сім'ях без своїх батьків залишилися 28 дітей.

Чубаров підкреслив, що список незаконно ув’язнених постійно поповнюється через системні переслідування та репресії російськими окупантами кримських татар і етнічних українців.

"Як ви розумієте, ув’язнені в російських тюрмах кримські татари не підлягають обміну, бо російські окупанти оголосили з моменту захоплення ними Криму всіх його мешканців, громадян України, своїми громадянами. А українська влада, погоджуючись з будь-якими форматами обміну/звільнення своїх громадян, які перебувають в заручниках у Росії, але без кримських татар, насправді лише заохочує країну-агресора в його потугах укріпитися в тимчасово окупованому Криму", - заявив Чубаров.

За його словами, громадяни України, які проживають на тимчасово окупованому Кримі, відчувають через це розчарування.
Tags: ЗЕорда, Крым, Чубаров, зрадники, крымские татары, кърымлы, обмен, политзаключенные
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments