Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

УЗеленського готується повний розпродаж держави

В Україні зараз готується повний розпродаж держави. Про це в ефірі "Прямого" в ток-шоу "Ехо України" заявив народний депутат України Артур Герасимов."Є страшніші речі. Наприклад, ви знаєте, що готується повний розпродаж держави? Повний. Тобто є стратегічні підприємства, перелік. Цей перелік дійсно включає в себе багато підприємств, які вже давно треба було продати. І я це підтримую. Наприклад, "Укрспирт", інші – продати і забути. Нехай люди розбираються і вони платять податки. Але в цьому переліку знаходяться, наприклад, атомні станції, які дають нам сьогодні найдешевшу електроенергію в країні. В цьому переліку знаходяться військові підприємства, які нам танки роблять, гармати. Ви знаєте, як зараз піднімається ця промисловість сьогодні – на жаль, через війну. На щастя – піднімається. Через війну – на жаль", - заявив він.

"Так от, все. Їх можна буде до кишеньки. І жодних запобіжників, щоб це не купили росіяни, давайте говорити відверто, наразі немає. Це от вам така річ", - додав політик.

Нагадаємо, депутат фракції політичної партії "Європейська Солідарність" Вікторія Сюмар заявила, що в Україні відбувається концентрація силових структур в одних руках і перехід до президентської форми правління.
Tags: Герасимов, ЗЕорда, продажа, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments