Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чорновол через суд вимагає від ДБР порушити справи проти Портнова

Екс-нардеп Тетяна Чорновол звернулася до суду з проханням зобов’язати Державне бюро розслідувань відкрити за її заявами кримінальні провадження щодо колишнього заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова.

Чорновол через суд вимагає від ДБР порушити справи проти Портнова

Про це повідомили у пресслужбі партії “Європейська солідарність”.

"Державне бюро розслідувань відмовляється порушувати будь-які кримінальні справи проти Портнова, причому абсолютно ігноруючи заявників і ігноруючи будь-які заяви в порушення Кримінального процесуального кодексу", - заявила Чорновол.

За її словами, незважаючи на те, що 3 вересня вона внесла дві заяви про порушення кримінальної справи проти Портнова, і Кримінальний процесуальний кодекс України вимагає, щоб впродовж 24 годин ці заяви були зареєстровані, внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР), вже минуло три доби і цього не зроблено.

"Це означає, що зараз керівництво ДБР порушує закон. Це означає, що вони зараз відмовляються порушувати будь-які кримінальні справи проти Портнова. Зараз я подаю в суд і буду примушувати ДБР внести мої заяви в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Вони не мали права мені відмовити за статтею Кримінального процесуального кодексу", – наголосила Чорновол.

Як повідомлялося, 2 вересня Чорновол заявила, що ДБР відмовилося вносити до ЄРДР її заяви та реєструвати провадження щодо Портнова.

"Мої заяви стосувалися "узурпації влади" Портновим та його зловживання на державній посаді в інтересах комерційної структури", - поінформувала Чорновол.

1

Портнов 19 травня повернувся в Україну після більш як 5 років життя за кордоном. У період з 2010 до 2014 року він був заступником глави Адміністрації президента Віктора Януковича, до цього - юристом Ю. Тимошенко.


Tags: ДБР, ЗЕорда, Портнов, Чорновіл, регионалы, суды
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment