Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

“ЄС” внесла до Ради законопроєкти щодо статусу та соцгарантій ветеранів

За фактом, ветеранами війни з Московією опікується лише "ЄС". Ані влада, ані інші маріонеткові партійки долею захисників України, які віддали своє здоров’я заради держави, не переймаються.
***
Народні депутати від фракції “Європейська солідарність” подали до Верховної Ради законопроєкти, які передбачають вирішення проблем ветеранської спільноти. Про це повідомляє “Європейська солідарність” у Facebook.“Народні депутати фракції “Європейська солідарність” Ірина Фріз, Яна Зінкевич, Ірина Геращенко, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Марія Іонова подали до #Рада9 законопроєкти, які вирішують проблеми ветеранської спільноти”, - ідеться в повідомленні.

Серед поданих документів - законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції», який передбачає надання статусу учасника бойових дій і встановлення соціальних гарантій для всіх без винятку учасників добровольчих збройних формувань в Україні.

Також депутати від “Євросолідарності” пропонують ухвалити законопроєкт про внесення змін до додатку №3 закону «Про державний бюджет України на 2019 рік» щодо зміни назви бюджетної програми фінансової підтримки громадських об’єднань ветеранів.

“Він передбачає надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів на виконання загальнодержавних програм, проєктів та заходів. Фінансування буде здійснюватися на конкурсній основі, а не суб’єктивних симпатій тих чи інших керівників”, - пояснюють у партії.

Також депутатами від “Євросолідарності” внесено проєкт закону про внесення змін до закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо відновлення пільг у зв’язку з рішенням Конституційного суду №12-р/2018 від 18 грудня 2018 року та уточнення окремих положень. Законопроєкт передбачає забезпечення учасників війни, членів сімей загиблих, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, права та безкоштовний проїзд та отримання пільг без врахування їх доходу.

Як інформують у “Європейській солідарності”, у розробці законопроєкт щодо соціального захисту ветеранів, членів їх родин, родин загиблих та померлих.

Як зазначає народний депутат від “Європейської солідарності”, екс-міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, станом на сьогодні в Україні вже понад 370 тисяч ветеранів війни з Російською Федерацією, тому питання ветеранів має бути пріоритетним в державній політиці.
Tags: #Рада9, Європейська Солідарність, ветераны, законопроекты, русско-украинская война
Subscribe

 • Почему рупоры сруцкой вясны не живут в Дыре?

  Провал путинского проекта "новороссия" хорошо иллюстрируется отношением к оккупированному гетто ОРДЛо приближавших оккупацию глашатаев:…

 • Приключения ваты на расее

  Приятная новость о дамбасянах на расее: Русскомирский ублюдок приехал на Крым с оккупированного расеей Донецка. Потом придурка понесло на Ростов:-)…

 • Наші без раші

  Українська Петля Часу #нашібезраші Хочеш продовження? А як щодо повнометражного комедійного фільму “Пропала Грамота 2” від Ахтема Сеітаблаєва та…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments