Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

А як вам цей слуга російського народу в Раді, що носить шеврон агресорів?

Кадри #уЗеленського:

Депутат "Слуги народу" носить російський шеврон: українці обурені


Депутата від фракції "Слуга народу" Артем Дмитрук, який під час засідання Верховної Ради навмисно закривав собою депутата від "Європейської солідарності" Вікторію Сюмар під час її виступу, сфотографували у спортивній формі з російським шевроном.

Про це повідомив політтехнолог Віктор Уколов на своїй сторінці у Facebook.

"Пане Володимир Зеленський, де Ви таких депутатів знаходите?
У фейсбук стверджують, що на цьому фото саме той нардеп Слуги народу, який вчора, знущаючись, закривав собою Вікторія Сюмар. Проблема в тому, що на його руці шеврон з російським триколором. Якщо це справді він, значить закони для України пише ворог, якого партія президента завела у найвищий орган влади", - написав політтехнолог.



Раніше депутат фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар написала у Facebook, що депутат від фракції "Слуга народу" заважав їй під час виступу у парламенті.

"Даю можливість колезі "прославитися". На виступи поки не спроможні, одна втіха лишається - прикривати "особливо озброєну і небезпечну" мене. Такий він, "зелений парламентаризм", - зазначила політик.



Свою думку з цього приводу поведінки депутата від "Слуги народу" у Верховній Раді висловив колишній віцепрем'єр міністр України Павло Розенко.

"А от цікаво, в черговій серії про 200 днів "Слуги" покажуть як накачено-дебелі депутати з однойменної фракції по-геройськи кидалися на тендітну Вікторія Сюмар, намагаючись тим самим фізично перешкодити опозиційному народному депутату виступити у Верховній Раді. Це їх таким прийомчикам в Трускавці вчили?Чи, може, покажуть обличчя деяких депутатів від СН, які дружньо реготали під час цього неподобства і плескали в долоні? Чий Слуга?? Якого "народу"? Хто його обирав? Признавайтесь бігом!" - прокоментував - політик.



Співголова фракції "Європейська солідарність", народний депутат Ірина Геращенко також висловила невдоволення діями представника партії більшості.

"Вікторія Сюмар попросила депутата попереду не закривати її обличчя під час виступу. Він повністю вліз в кадр, перекривши колегу, що в цей час виступала від фракції. Й ще самовдоволено підняв палець догори. Слуги, вони такі. Скажіть, яким законом і якими змінами до Конституції можна виправити це політичне хамство?",- наголосила депутат.



Tags: "Слуга народа", #уЗеленського, быдло, ватники, депутаты, прорасеяне, реакция, узеленского, хамство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments