Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський ветував закон про визнання і підтримку Пласту

Партія "Європейська солідарність розкритикувала рішення президента Володимира Зеленського накласти вето на закон про державне фінансування Пласту, і знову пропонуватиме передбачити для організації кошти в Держбюджеті на 2020 рік.Про це йдеться в заяві "Європейської Солідарності", що розміщена на сторінці партії у Facebook.

"Президент Володимир Зеленський знехтував історичним шансом увійти в історію як перший глава Української держави, який відкрив би державну підтримку організації, яка понад сторіччя допомагає Україні. Заперечивши закон про фінансування Пласту, він зробив свій вибір", - зазначається в заяві.

У партії нагадали, що Пласт був заснований ще на початку минулого сторіччя, пережив не одного президента і не один окупаційний режим, його діяльність не припинялася і під час двох світових воєн, і під час репресій комуністів.Зазначається, що «Європейська солідарність» планує знову запропонувати фінансування Пласту у Державному бюджеті на 2020 рік. "Бо ми знаємо, що хоч український Пласт може обійтися без фінансування держави, але наша держава не може обійтися без допомоги від Пласту", - йдеться у заяві.

Як повідомлялось, Зеленський повернув Верховній Раді ухвалений 30 травня закон "Про державне визнання і підтримку Пласту - Національної скаутської організації України".

Цей закон вносив зміни до законів «Про культуру» та «Про позашкільну освіту» з метою визначення формату державної підтримки Пласту.
Tags: Європейська Солідарність, Зеленский, Пласт, антидержавна діяльність, вето, законопроекты, заявление, скауты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments