Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Санкции против России: И. Геращенко напоминает о решении трибунала ООН

П’ять копійок: Зевладі треба ретельно працювати, а не шмарклі жувати.
*****
Невыполнение Россией решения Морского трибунала ООН относительно безусловного освобождения украинских моряков и кораблей означает, что против России могут вводиться санкции.

Санкции против России: Геращенко напоминает о решении трибунала ООН

Об этом сообщила в Facebook сопредседатель фракции партии "Европейская солидарность" Ирина Геращенко.

"25 травня трибунал з морського права прийняв рішення , що РФ має негайно звільнити військовополонених українських моряків і кораблі і протягом місяця прозвітувати про виконання . На жаль , РФ проігнорувала цей вердикт, натомість, за підтримки Франції і Німеччини , 25 червня повернулася у ПАРЄ. А українські моряки залишилися в Лефортово.", - пишет Геращенко.

Экс-первый вице-спикер Рады акцентировала, что невыполнение РФ приказа трибунала может стать основанием для введения ограничений для РФ.

"Невиконання РФ наказу трибуналу може стати підставою для введення обмежень для РФ . Обмеження вводяться державами- сторонами конвенції на їх розсуд. І тут дуже цікаво, чи наважаться наші європейські партнери вводити обмеження проти РФ, чи і надалі будуть обмежуватися занепокоєнням....", - отметила И. Геращенко.

По ее словам, для украинской власти, дипломатии важно сейчас активно работать с международными партнерами, чтобы "обеспокоенность" перешла в стадию ограничений.

"А для української влади, дипломатії і всіх нас важливо зараз активно працювати з міжнародними партнерами, аби « занепокоєння» перейшли в стадію обмежень. А можливо і санкцій, які можуть бути введені рішенням Радбезу ООН та кожною окремою державою-стороною Морської конвенції.
Р. S. Так інформація щодо рішення трибуналу і наслідків для РФ викладена більш коректно, ніж в попередньому пості."


Tags: Геращенко, международное право, морское право, моряки, пленные, санкции, трибунал
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments