Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Президент Порошенко обговорив з головою Світового конгресу українців спроби зняття санкцій з РФ

Спроби зняття санкцій з Росії та повернення її до провідних міжнародних об’єднань є неприпустимими і можливі лише за умови відновлення територіальної цілісності України.

Порошенко обговорив із Чолієм спроби зняття санкцій з РФ

На цьому наголосив п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко під час зустрічі з головою міжнародної місії Світового конгресу українців зі спостереження за виборами 2019 року в Україні Євгеном Чолієм, повідомляє прес-служба партії.

“Переговори, які відбуваються, мають точно забезпечити відновлення суверенітету, а не капітуляцію, не розшматування, оскільки Україна – це унітарна держава. Ми не можемо торгувати ні в питаннях національної безпеки, ні в питаннях мови, ні в питаннях національної гордості, ні в питаннях зниження обороноздатності, ні в питаннях нападу на нашу церкву”, – зазначив Порошенко.

За його словами, і досі залишається нагальна потреба протистояти дезінформації, кампанії фейкових новин, тримати українське питання "дуже високо на порядку денному світу, “Великої сімки”, НАТО", та ще й в умовах, коли постало питання повернення Росії до “Великої вісімки” та щодо пом’якшення чи, взагалі, зняття санкцій на продовження того процесу, який відбувся в ПАРЄ, де Росію повернули без виконання будь-яких умов.

Він також прокоментував перші кроки, які реалізує нова влада.

“Безумовно, що в даному випадку ми маємо точно захистити і продовжити рух до європейської моделі, а не повертатися до візантійської кремлівської моделі авторитарної влади”, – сказав лідер “Європейської солідарності”.

Порошенко зазначив, що під час кожного його закордонного візиту в програмі була зустріч з українською діаспорою і був встановлений формат діалогу, який забезпечував ефективну координацію заходів щодо проведення реформ і захисту суверенітету, територіальної цілісності і незалежності держави.

“Головне, щоб ми зберегли позицію, що Україна є, і вона не перетворилася на позицію Україна була”, – додав Порошенко.

У свою чергу президент СКУ Чолій зазначив, що демократичність передачі влади під час президентських і парламентських виборів продемонструвала цивілізаційну різницю між Україною та Росією.

“Коли всі міжнародні місії заявили, що і президентські, і парламентські вибори в Україні були історично найкращими, демократичними... Фактично, передача влади була основним моментом, на який звернули увагу міжнародні кола і показали, що Україна дійсно тут відмежовується від Росії. Ці вибори показали, що Україна є європейською, демократичною, цивілізованою державою, що не можна сказати в жодному випадку про РФ”, – наголосив Чолій.
Tags: Порошенко, Світовий конгрес українців, Чолій, встречи, санкции
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment