Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ручне управління: Члени ВРП перед відстороненням Вовка їздили в Офіс Зеленського

Члени Вищої ради правосуддя Володимир Говоруха та Андрій Овсієнко відвідували Офіс президента Зеленського напередодні розгляду клопотання про відсторонення екс-голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка.Про це йдеться в розслідуванні програми "Закрита зона".

20 серпня, напередодні засідання Вищої Ради Правосуддя, на якій мало вирішуватися питання з приводу відсторонення з посади голови ОАКС Павла Вовка, в Офісі Президента побували двоє членів ВРП - Володимир Говоруха та Андрій Овсієнко.

"Ми бачили, що напередодні розгляду справи щодо відсторонення Павла Вовка голова цього суду Говоруха та один із членів Овсієнко були на прийомі в Офісі Президента. Офіційно вони пояснили, що ніби брали участь в якійсь робочій групі чи комісії з питань правової реформи. Хоча жодного засідання комісії, по перше, вони туди не входять офіційно, по друге, жодного засідання комісії не відбувалось у той день", - наголосив голова правління фундації "Де-юре" Михайло Жернаков.

Статус в. о. голови суду зберіг інший фігурнат записів - Володимир Келеберда, який у 2013-му також ухвалював рішення проти активістів Майдану.Нагадаємо, що Вища рада правосуддя (ВРП) не відсторонила колишнього главу Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка від виконання обов’язків судді у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження.

Раніше Павло Вовк заявив, що склав повноваження голови Окружного адміністративного суду міста Києва.

Нагадаємо, раніше на сайті Офісу президента України з’явилась петиція з вимогою звільнити директора Державного бюро розслідувань Романа Трубу та голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка.

Раніше громадські активісти закликали вищі органи влади відреагувати на оприлюднені НАБУ записи прослуховування глави Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, на яких розкриваються схеми щодо саботажу судової реформ.
Tags: Вища рада правосуддя, офіс зеленського, реванш, судилище, судьи, узеленского, узурпація
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments