Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський оконфузився в Польщі з українською діаспорою

Зеленський 31 серпня з офіційним візитом прибув до Польщі, де буде знаходитися два дні. Про це повідомляє його прес-служба.

Президент сказав, коли почнуться “посадки”

В цей же день 38 громадських організацій українців з 21 країни світу звернулися до Зеленського з відкритим листом, в якому висловили стурбованість, що він не збирається зустрічатися з представниками діаспори в Польщі в рамках свого візиту.

Посилання на текст листа опублікувала на своїй сторінці в Facebook лідер громадської ініціативи "євромайдан-Варшава" Наталя Панченко.

1

У листі підкреслюється, що згідно з останніми дослідженнями, проведеними в 2019 році, в Польщі проживає близько 1,27 млн українців. Крім цього, за даними Світового банку, в 2018 році українці з-за кордону поповнили бюджет України на 14 млрд доларів, що становить 11,4% ВВП країни.

Серед питань, які діаспора хоче негайно обговорити - введення електронного голосування для громадян України, які перебувають за кордоном, дотримання конституційного права громадян України за кордоном бути обраними і мати своїх представників в органах державної влади, запровадження множинного громадянства, створення програми повернення для трудових мігрантів.
Tags: Зеленский, Польща, визиты, диаспора, конфузы, письма зеленскому, скандалы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments