Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

#Завдяки_Порошенку: Украина наладила полный цикл производства ракетного вооружения

На КП "Шосткинский казенный завод "Импульс" создается новый производственный центр, замыкающий полный цикл производства артиллерийских боеприпасов и ракетного вооружения.

Україна налагодила повний цикл виробництва ракетного озброєння

Об этом сообщил генеральный директор Укроборонпрома Павел Букин, информирует пресс-служба концерна.

"Це – новий цех із новітніми верстатами, призначеними для високоточної обробки. Його створено у рекордні терміни завдяки координації основних державних стейкхолдерів – Кабміну, МЕРТ, Концерну та заводу "Імпульс". Вже найближчим часом розпочнеться виробництво комплектуючих, вкрай необхідних для завершення створення замкнутого циклу виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння. Фактично, вперше в історії України ми створюємо підприємство, яке здатне у необхідній кількості виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння", - сказал Букин.

Как добавил руководитель Укроборонпрома, аналогичные центры сейчас создаются в каждом кластере концерна. Речь идет о харьковском "Заводе им. Малышева", запорожской "Искре", луцком "Моторе" и еще десятке предприятий Укроборонпрома.Как отмечается, "для організації виробництва на Шосткинському заводі здійснено масштабні роботи з підготовки цеху, який відповідає міжнародним нормам високоточного виробництва".

"Вже завершено 90% робіт із запуску високоточного виробничого майданчика. Впродовж наступних 30-50 днів триватиме налагодження усіх верстатів. На новому обладнанні ми вироблятимемо деталі із точністю, яка вимірюється у мікронах. Окрім того, завдяки цим верстатам ми значно знизимо собівартість продукції", - заявил директор КП "Шосткинский казенный завод "Импульс" Евгений Чернов.В Укроборонпроме добавляют, что "Шосткинский казенный завод "Импульс" является уникальным предприятием и одним из немногих в мире, которое в замкнутом цикле производит детонаторы, капсули и другие элементы для различных видов боеприпасов.

Саме продукція "Імпульсу" є однією з головних складових у програмі створення повного циклу українського виробництва боєприпасів різних видів, від снарядів та високоточних протитанкових ракет, до далекобійних систем "Вільха" та "Нептун".


Tags: ОПК, Укроборонпром, боеприпасы, заводы, зброя, зроблено в Україні, національний виробник, предприятия, производство, ракеты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments