Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зебобіки, ви вже не потрібні: Про 100 днів президентства Зеленський дав інтерв’ю актору

П’ять копійок: Нагадаю, у сталих демократіях та і в Україні перші 100 днів президенства широко освітлюють ЗМІ, а глави держав часто дають великі прес-конференції для журналістів. Але, як сказав голова офісу Зеленського Богдан, журналісти їм більше не потрібні. Та і виборців, гадаю, можна вважати вже використаним матеріалом.Президент України Володимир Зеленський дав інтерв'ю актору Станіславу Боклану, який у серіалі "Слуга народу" грав прем'єр-міністра президента Голобородька.

Інтерв’ю, присвячене даті 100 днів президентства Зеленського покаже телеканал Коломойського. Відеоанонс поширив у Facebook "Квартал 95". Судячи з анонсу, Боклан від імені українців поставив Зеленському такі запитання як:

"Що ви вже зробили для країни за цей час? Що ви будете робити з усією тією владою, яку отримали після парламентських виборів? Які смс пише вам пан Коломойський? Чому так багато ваших друзів та знайомих працює в Офісі Президента? Що пан Богдан постійно шепоче вам в вухо? И нарешті: чи не хочете ви все це кинути на...?".
Tags: ЗЕорда, Зеленский, актеры, интервью, узеленского, шапито
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments