Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Нідерландах видали українського "Куркуля"

Книга "Куркуль" українського письменника Максима Бутченка, яка розповідає про події в Україні в 1930-х роках, вийшла в нідерландському видавництві Woord in blik під назвою "De Rode Driehoek" ("Червоний трикутник").

У Нідерландах видали українського

Сюжет книги побудований на сімейній історії автора про розкуркулення його прадіда на Слобожанщині, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Для мене відновлення історичні пам'яті - найбільш значуща річ. В ті роки з людей видавили почуття відповідальності за свої дії. Я впевнений, що радянська людина в Україні остаточно сформувався через події 1930-х років", - прокоментував видання своєї книги нідерландською мовою Максим Бутченко.

Він наголосив, що в той період від дій комуністичної влади постраждали близько 2 млн українців, що було "одним з найбільших пограбувань майна своїх громадян своєю ж державою в історії людства", а розкуркулення стало одним з основних факторів для подальшого Голодомору.

Переклад "Куркуля" зробив відомий голландський перекладач Арі Ван де Ент, який раніше працював над перекладом роману Сергія Лойка "Аеропорт".
Tags: Нидерланды, книги, преступления коммунистов, репресії, советская оккупация
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments