Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У "Слузі народу" розуміють образи Бужанського на адресу журналістки

У партії "Слуга народу", депутат якої Максим Бужанський обізвав журналістку "НВ" Ольгу Духнич "тупою вівцею" назвали його слова "зрозумілою реакцією".Про це йдеться у відповідній заяві, опублікованій на сторінці партії у Facebook.

"Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського щодо журналістки журналу НВ. Керівництво партії і фракції Слуга народу принесло пані Духнич вибачення", — заявили у команді президента Володимира Зеленського.

Водночас у партії додали, що вважають образи Бужанського на адресу журналістки "зрозумілою реакцією".

"Висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського були, хоч і надмірними і неетичними, але досить зрозумілою реакцією на оціночні судження щодо особистих почуттів, які депутат нібито відчуває до СРСР і певних українських політиків. Тому ми просимо представників засобів масової інформації утриматися від такого роду оціночних суджень", — закликали у Зеленського.

Максим Бужанський та партія "Слуга народу" мають вибачитися перед редакцією "НВ" і журналісткою Ольгою Духніч.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

"Я висловлюю свою солідарність з НВ і в першу чергу з пані Ольгою Духнич. Вона дала дуже гідну відповідь одному персонажу на його образу . Але треба віддати належне, цей персонаж не вперше дозволяє собі принизливі і зневажливі слова на адресу інших людей, думки і позицію яких він не поділяє. Правда , до цього він вправлявся в приниженні народних депутатів і депутаток", - написала Геращенко.

Вона зауважила, що сміятися з вад депутата, його зовнішнього вигляду, принижувати його в Україні стало нормою, і це ЗМІ культивують, а не засуджують.

"Журналісти жодного разу публічно не засудили цього персонажа, коли він культивував свою ненависть до всього і всіх , в т ч на ТБ. Можливо, прийшов час більшої толерантності і взаємоповаги? А щодо персонажа, то він і його політсила мають вибачитися перед НВ і журналісткою. Чекаємо", - додала Геращенко.

Є елементарні норми етики, моралі та взаємоповаги, а якщо їх немає, то таким людям не місце ані у Верховній Раді, ані у публічному просторі.Про це в ефірі "Прямого" заявила представник "Європейської Солідарності" Софія Федина, коментуючи образи Максима Бужанського на адресу журналістки "НВ".

"Просто страшно від того, в якому світі живеш і наскільки так звані новообрані депутати, які прийшли з гаслами чесності, справедливості і кращості над усіма іншими дозволяють собі не тільки до журналістів, а навіть до людей звертатися. Але в мене інше питання: наскільки журналісти будуть це терпіти і наскільки вони будуть це все проковтувати", - сказала Федина.

Вона зауважила, що раніше журналісти не спускали жодної неповажної поведінки з боку політиків і давали відсіч усім хамам і неукам.

"А покищо, я не бачу великого обурення словами Бужанського. І в мене виникає питання, чи це нормально? Чи настільки глибоко "шанують" дану владу, що готові терпіти все? Мені здається, що є елементарні норми етики, моралі та взаємоповаги. Якщо їх немає, то таким людям не місце ані у Верховній Раді, ані у публічному просторі", - додала Федина.

Вона наголосила, що за кордоном чиновники, які дозволяли собі подібні висловлювання чи дії позбувалися посад, тому що суспільство і журналісти цього не толерували.Така людина не гідна бути частиною українського парламенту, а президент Володимир Зеленський і його фракція повинні закликати Максима Бужанського відмовитись від мандату та депутатського крісла.

Таку думку в ефірі "Прямого" висловив народний депутат Сергій Висоцький.

"Мені важко оцінювати поведінку Максима Бужанського, як політика. Тому що це поведінка якогось підзаборного жлоба, який не гідний звання публічного політика, в принципі, і звання людської істоти…", - сказав Висоцький.

Він наголосив, що така людина не гідна бути частиною українського парламенту, а Володимир Зеленський і його фракція повинні закликати Бужанського відмовитись від мандату та депутатського крісла.

"Це ганьба, якщо ця людина буде в українському парламенті. Це ганьба і Зеленського, і народу, і всього українського суспільства", - додав Висоцький.

Нагадаємо, на своєму каналі в Telegram переможець на 25-му окрузі в Дніпропетровській області, майбутній депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський назвав журналістку "НВ" Ольгу Духніч "тупою вівцею".
Tags: "Слуга народа", Бужанський, быдло, журналисты, оскорбление, узеленского, хамство
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments