Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський брехав виборцям: оприлюднено офіційний документ

Лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC опублікувала звіт про роботу, яку вона виконала на користь Володимира Зеленського. Про це Відкритий дізнався з опублікованого звіту.


Вечеря на $1900, екскурсія до Білого дому, листи, дзвінки, зустрічі — лобісти Зеленського та «Слуги Народу» відзвітували про виконані роботи у Вашингтоні у квітні-травні 2019. Контракт був офіційно закритий 21-го травня 2019, робота за ним — виконана, послуги — оплачені.

За даними видання, угода з реєстраційним номером 6661 підписана 3 квітня 2019 року. У додатках А і В зазначені сторони контракту: Signal Group Consulting, LLC і «Володимир Зеленський — Слуга народу, за посередництва Маркуса Коена». Таким чином, лобісти працювали на майбутнього президента України у Вашингтоні в цей період.

Загалом за звітом лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC за свої послуги отримала гонорар $60 000 та відшкодування витрат у сумі $9 731,80.Пункт 3 угоди свідчить: Маркус Коен має законні повноваження діяти від імені Володимира Зеленського та «Слуги Народу». 21-го травня 2019 контракт офіційно був закритий. Ось список консультантів, які були залучені до цього контракту:

Витримка з подання Signal Group Consulting, LLC до Мін’юсту США

Від 3 квітня лобісти контактували з офісами конгресменів, сенаторів, Державним Департаментом, мозковими центрами тощо. Предметом листів та дзвінків були домовленості про зустрічі. З деякими особистостями, такими як Конкресвумен Марсі Каптур, контактували багато разів, зокрема, для надання «додаткової інформації про візит Зеленського і представників його партії».

Signal Group контактувала з медіаорганізаціями CNN і Washington Post, але повідомлень про інтерв’ю немає. Припускають, що Вашингтон відвідувала делегація представників Володимира Зеленського.

Судячи з активностей, українська делегація прибула до Вашингтона 16 квітня або днем ​​раніше, тоді були проведені зустріч з представниками структур, серед яких: Інститут Катона, Державний департамент, CSIS, Центр Карнегі, офіс конгресмена Брендона Бойла, колишній сенатор Норм Колман та Рада з національної безпеки.

Також повідомляється про «зустрічі / екскурсії» в Білому Домі 17 квітня. У додатку про витрати лобісти звітують про вечерю в одному з вашингтонських ресторанів на суму $1 912,90 та витрати на таксі та лімузин.На даний момент робота компанії на Володимира Зеленського завершилася, а інформацію про неї у звіті подано до Мін’юсту США. Про це повідомив виконавчий віцепрезидент компанії Signal Group Consulting Джон Проктер.

«У фірми немає додаткової інформації», — цитують відповідь на електронний лист виконавчого віцепрезидент компанії Signal Group Consulting Проктера Джона.

Після першої появи інформації щодо американських лобістів у квітні команда Зеленского заперечила будь-які контакти з ними.

«Команда Володимира Зеленського не залучала ніяких лобістських компаній або агентств для організації візиту нашого представника до США. У нас немає контракту з компанією «Сигнал Груп», — йшлося у повідомленні. Наразі ані Зеленський, ані його Офіс не коментують звіт американської компанії.


Tags: "Слуга народа", США, вруны, лоббизм, разоблачение, узеленского
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments