Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 43 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)Ukraine News
ХКБМ припиняє виробництво корпусів для БТР-4 та переводить тисячний колектив підприємства на дводенний робочий тиждень

ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. Морозова" вимушено переводить майже тисячний колектив підприємства на дводенний робочий тиждень. Причина цього – низка рішень Міноборони України, які створюють умови для знищення одного з провідних оборонних підприємств України.
Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.
Міністерством оборони припинено фінансування виробництва БТР-4 через нездатність приватної компанії ТОВ "Лозівський ковальсько-механічний завод", яка є монополістом у виготовленні корпусів зі сталі марки "71", виробляти необхідну кількість корпусів.
85-те військове представництво Міноборони заблокувало можливість виробляти корпуси БТР-4 із бронесталі виробництва Євросоюзу на потужностях ХКБМ та інших підприємств Концерну.
Таким чином були штучно створені всі передумови для унеможливлення виконання ХКБМ державного оборонного замовлення з виготовлення БТР-4 для українського війська.

Водночас, Міноборони висунуло до ХКБМ претензії на сплату штрафних санкцій у розмірі 82,3 млн грн за невиконання замовлення.
Також Міністерство оборони, без пояснення причин, припинило фінансування розробок нових видів бронетехніки. Зокрема, глибокої модернізації одного з основних танків українського війська, яка мала докорінно підвищити ефективність бойової машини.
Фактично ХКБМ залишився без замовлення на виготовлення нової техніки, без грошей для розробки перспективних зразків та отримав багатомільйонний штраф, який загрожує остаточно заблокувати підприємство.
Зазначимо, що ХКБМ є легендарним розробником бронетехніки, саме його фахівцями було створено Т-34 та Т-64, крім того саме ХКБМ розробило "Оплот", БТР-3, БТР-4 та іншу сучасну бронетехніку.
Водночас ХКБМ є єдиним в Україні виробником БТР-4, які з перших днів війни застосовуються на передовій та отримали численні позитивні відгуки від бійців.
Нагадаємо, що через позицію військового представництва щодо БТР-4, у квітні цього року на ДП "Житомирський бронетанковий завод" було призупинено роботу цеху з виробництва корпусів для цієї машини.
Концерн неодноразово попереджав, що відмова від використання броні з країн ЄС та застосування архаїчних норм стандартизації часів СРСР ставить під загрозу переозброєння українського війська та нормальне функціонування підприємств бронетанкової галузі України, а у подальшому – всього оборонно-промислового комплексу України.
▶ Читайте також:
Повітряні Сили відмовились від закупівлі тренажерів ЗРК «Бук-М1» у зв'язку зі скороченням видатків
https://www.facebook.com/uanow/posts/2437298622958010
Тренажерів С-300 теж не буде - скорочення видатків
https://www.facebook.com/uanow/posts/2437298622958010
Суд Києва зупинив перехід ЗСУ на нову систему харчування за стандартами НАТО
https://www.facebook.com/uanow/posts/2449291571758715

Марта Мартуся
скрін з плюсів як ілюстрація того, що "перемир'я досягнуте" (с)

ma_5_grandma:
ВСЕ ДОЛЖНЫ ПОСМОТРЕТЬ ЭТО ВИДЕО! Я поддерживаю Автора на 100%!👍

Андрей Яниш ДОЛГО НА ЭТО СМОТРЕЛ... БУДЕТ ЖАРКО!!! Возможно Владимир Бучко, OLESHKO, Свідомий Рупор думали что судить, осуждать их действия не у кого нет права? Так знайте ничто не проходит безнаказанно! Переобувание блогеров в разгаре, каждый пытается выслужиться перед новой властью, ведь маленький факт поддержки большинством, дает куда большие перспективы и горизонты для вовлечения аудитории. Но как это низко менять свою позицию, не считаясь со своей нынешней аудиторией, подробно в видео... https://www.youtube.com/watch?v=ojYH8SW-2Z0

Особливості спілкування Табакі (durdom)
Юлія ЮліяВіталій Степаненко


Sergiy NikitinSergey Zoof
Когда ты устал от логичности происходящего.
Было логично, что уклонявшийся от службы в армии верховный главнокомандующий отменил парад. Ведь выглядеть поцем неприятно даже самым раскованным. Даже опытному артисту сложно выходить к публике, которая от начала до конца выступления будет смотреть на тебя как на говно и уж точно не позовёт на бис. А уж гопастому пигмею-уклонисту перед военными ещё ссыкотнее. Они-то знают, що воно таке.
Не менее логично, что режиссировать поделку, которую назвали «ходою гідності» будет Алан Бадоев - это богемо-уебень, который с 14-го года катался в Москвабад и снимал там клипы. На подстраховке хореографиня Коляденко. Ждем кан-кан от роты почётного караула. И ещё десантников в нарядах прет-а-порте хочу. Присвойте Андре Тану подполковника, вы ж умеете. Хай бавиться.
Все ж логично.
Но почему все равно так безудержно тошнит?
Когда они новый гимн у Игоря Крутого закажут, я вообще нихуа не удивлюсь.
Нас чекає щось незабутнє, панове.
P.S. Интересно, а Оля Полякова в кокошнике будет? Или с козырей зайдут и Газманова привезут?
P.P.S. На фоне масксети и в армейском кузове оно смотрится примерно как хуй в одуванчиковом поле. Но хуй среди одуванчиков это хотя бы гротеск...
"Зеленського оточують люди, які не розуміють ситуацію ні в Мінську, ні на фронті" - Безсмертний

Безсмертний: Кремль бив по Зеленському, могла бути катастрофа

Роман Безсмертний, який донедавна представляв Україну в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, вважає, що порушення перемир'я 6 серпня під Павлополем організували у Кремлі, аби зашкодити президенту України.

Пряма мова: "6 число було розроблено і реалізовано Кремлем, щоб нанести удар по самому Зеленському. Але він це не зрозумів ні 6 числа, ні 7-го. А рішення про моє звільнення показало, що він в принципі не розуміє, що ж взагалі відбулося 6 серпня".

Безсмертний бачить події так: "Зранку 6 серпня, 10:20 – відбувається обстріл в районі Павлополя, де гинуть чотири морпіхи. Вже через 3 години того ж дня Дейнего (т. зв. "міністр закордонних справ ЛНР") і Кобцева (т. зв "омбудсмен ЛНР") переходять з окупованої території на сторону, яку контролює Україна, в районі Станиці Луганської.

Пізніше Пушилін (лідер т.зв. "ДНР") робить заяву про те, що українські військові обстрілюють школу в Горлівці, її показують російські ЗМІ. Це все взаємопов'язані кроки.

Я у цей час набираю військових і питаю: "Скажіть, у групі "Північ" (до цього сектору входить Станиця Луганська – ред.) знали про те, що відбулося в секторі "Схід" (Павлополь)?". Відповідь: "Знали факт, не знали обставини". Друге питання: "А на рівні польових командирів інформація була відома?". "Ні".

Якщо ми уявимо ситуацію, що на рівні польових командирів стає відомо, що в умовах режиму тиші вбито чотирьох морпіхів, як ви думаєте, яка була б реакція командира взводу, командира групи і так далі? Вони б із цього Дейнеги і Кобцевої зробили б там решето.

Якби українська сторона відреагувала так, як із самого початку розраховували (у Кремлі – ред.), то це призвело б не просто до початку конфлікту, а до початку широкомасштабних бойових дій… Їх (Дейнегу й Кобцеву – ред.) як м'ясо кинули туди".

Безсмертний переконаний: "6 число – це удар по Зеленському. І це була катастрофа його курсу в мирному процесі. Його врятував абсолютно незрозумілий для мене випадок – просто (до військових в районі Станиці Луганської) не дійшла інформація про загибель чотирьох".

На думку екс-учасника ТКГ від України, треба було скликати ОБСЄ, Тристоронню контактну групу, закривати всі КПВВ і перекривати комунікації, а не дзвонити президенту Росії Володимиру Путіну. "Я розумію прекрасно, що йому (Зеленському – ред.) готували пастку, а він замість того щоб зреагувати...".

"Треба було що робити – відкрити вогонь у відповідь. А вогонь у відповідь відкривається не тільки по тих, хто стріляв, а по заздалегідь пристріляних об'єктах… Обираються об'єкти, які противника серйозно вражають. І по них наносяться пристрілені удари. Військові про це знають", – заявив Безсмертний.

Після цього, наполягає він, варто було вийти з "мінського процесу", а щодо "нормандського формату" сказав: "6 числа був дуже трагічний привід для того, щоб аргументувати необхідність якомога швидшого зібрання. Сьогодні я не розумію, що є механізмом зібрання".

"8 вересня у Росії вибори. Як ви думаєте, Путіну треба зібрання у "нормандському форматі" до 8 вересня? А в Україні зараз немає міністра закордонних справ, прем'єра", – наголосив Безсмертний.

Продовження:
Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 44 (огляд)

*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: "Слуга народа", #СлугаНарода, #уЗеленського, #узеленського, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, анекдоты, гумор, дайджест, зебіли, ирония, кадры, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments