Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На сайті президента зареєстровано петицію про визнання України правонаступницею УНР

Певна частина українців і сьогодні не відчуває себе громадянами незалежної країни, все ще вважаючи себе “радянськими” громадянами та називаючи Україну частиною СРСР. Що фактично дає законні підстави для існування в країні різних злоякісних утворень проросійських реваншистів, колаборантів співпрацюючих з країною агресором і сьогодні.

30 квітня. Пам’ятні дати

На сайті президента України опубліковано петицію про визнання України правонаступницею УНР.

Петиція набрала поки 165 голосів з 25000 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 82 дні. Поширюйте, будь ласка - petition.president.gov.ua/petition/67858

Зокрема в тексті петиції наводиться факт, що після оголошення незалежності України, 24 серпня 1991 року, 22 серпня 1992 року, президент УНР в екзилі Микола Плав'юк засвідчив факт це передавши грамоту Державного центру УНР Президентові України Леоніду Кравчуку.

Офіційна заява ДЦ УНР звучала так:

“Складаючи свої повноваження, ми заявляємо, що проголошена 24 серпня і утверджена 1 грудня 1991 року народом України Українська Держава продовжує державно-національні традиції УНР і є правонаступницею Української Народньої Республіки”.Через небажання визнавати окупації Росією України Кравчук відмовився офіційно визнавати цей факт.

Це створює певні проблеми.

Так, певна частина українців і сьогодні не відчуває себе громадянами незалежної країни, все ще вважаючи себе “радянськими” громадянами та називаючи Україну частиною СРСР. Що фактично дає законні підстави для існування в країні різних злоякісних утворень проросійських реваншистів, колаборантів співпрацюючих з країною агресором і сьогодні.

Саме тому вкрай необхідно підтвердити, що Україна це не пострадянська країна, ніколи такою не була і не була вперше утворена після розпаду СРСР у 1991 році.Визнаючи цей факт президент Зеленський засвідчить, що:

Визвольна війна України проти РРФСР та потім СРСР, а де факто Росії не була ані злочинною ані зрадницькою, тому, що це була справедлива війна з загарбником за незалежність.
У Другій світовій війні Україна, як і інші захоплені Росією національні країни, брала участь у якості заручника який опинився на межі інтересів двох людожерських режимів.
Україна не має відношення до злочинів комуністичного режиму. Як під час Другої світової, так і під час інших загарбницьких війн розв'язаних Росією.
Україна не має жодного відношення до міфічних перемог Росії та її державних та релігійних свят.

Використана література: джерело
Tags: УНР, Україна, для репоста, петиции, русско-украинская война
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments