Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Завтра Тернопільщина запрошує на Коза-Фест!

Єдиний в Україні фестиваль, дійовими особами якого є кози, готуються провести на Тернопільщині у неділю, 11 серпня.

Тернопільщина готується до КозаФесту
Фото: realno.te.ua

«Аграрно-мистецький фестиваль «КозаФест» проводимо у містечку Козова уже четвертий рік поспіль. Зрозуміли, що ним цікавиться багато місцевих жителів, туристів, котрі спеціально приїжджають, аби подивитися на таке оригінальне дійство за участю кіз та цапків, яких вигодовують місцеві жителі», - зазначила ініціатор фестивалю, керівник дитячого театру «Дивосвіт» Людмила Ткаченко Укрінформу.

За її словами, на фестивалі презентуватимуть фільм «Козова очима дітей». Запросили сюди і дитячі театри з Луцька, Закарпаття, Бережан.

Традиційно, цього року буде і «козиний квест», різноманітні конкурси на краще «вбрання» для кози, оберуть й «Міс Козу» фестивалю, діятиме арт-зона та окремі розважальні локації для дітей.Головні «герої» фестивалю – кози, в честь яких і названо містечко Козова, дефілюватимуть разом із своїми господарями перед гостями фесту і місцевими жителями.

Діятимуть виставки-продажі продукції сироварів Західної України, лунатимуть фестивальні «Гопацульки від Фалі».

Окрім цього, на майдані повідомлять про започаткування премії від організаторів фестивалю «За розвиток козиної ферми». Її вручатимуть тим, хто започаткує розведення кіз, починаючи, скажімо, від 10 чи 20 домашніх тварин.

На переконання організаторів фестивалю, такий крок буде стимулом для господарів, аби вони мали певну мотивацію для розвитку козівництва.


Tags: Тернопільщина, зеленый туризм, кози, народні гуляння, село, фестивалі
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment