Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 40 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)Иван Лютый
4. Кстаааати! А вы знаете что во вторник 100-й день правления фельдмаршала жакуя? И шо у нас тут из великих свершений? Погодите ка:
- огонь не прекратили;
- ни одной посадки не выполнено;
- моряки в тюрьме;
- пленные на подвалах;
- хуйло наращивает группировку;
- в информационной войне подвижек нет;
- неприкосновенность не снята;
- зарплата не поднялась;
- тарифы не снижены.
А тем временем:
- в Турции отдохнул;
- отдохнул на Ниагаре;
- трижды отдохнул в Одессе;
- дважды побывал на "лигье смьеха";
- побывал на концерте Монатика;
- побегал через фонтан;
- поел шаурмы;
- снял 5 видосиков;
Война, 50 убитых, сотни раненых, пленные та POHUY.
Зато прикольно.

5. Порошенко "гад" такой! Мокшанский танкер захватил, НАБУ и ГПУ на портнова и его ручной суд натравил, внешнюю политику перехватил!
Я не понял, Петр Алексеич никуда не уходил?
🤔
В Украине два президента: один по факту, другой деюре. Один по полной отбывает государственные события, реагирует и дает широкие, и глубокие комментарии на серьезные вызовы. Другой, как гарсон в шортах лазает по курортам, фонтанам, пляжам, тусовкам, куполам парламента и блядям.

6. Опущенный клован, который перед выборами грозно спрашивал у Порошенко почему не сидят Свинарчуки слово данное люмпену сдержал. Обещал посадить Свинарчука - и посадил. В кресло представителя Украины в ПАСЕ.
А ты быдлан ешь говно дальше. Кстати, как там твоя коммуналка? А зарплата как? Потому, что у Зели все пучком.
На счета Vilhar Holdings Limited (Кипр), конечным бенефициаром которой является Зеленский, за последние три дня поступило 37 млн. долларов. Платежи поступили из банков VTB (Россия) и Deutsche Bank (Германия). Последний транш был в мае, 162 млн. из тех же банков.

Людмила Прокопович
ЭТА ФСЬО!!! СЛЬОЗИ РIКОЮ
...ГАРЯЧА КАВА НА КОЛIНАХ...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
А в скIльки рокIв Висоцький помер? Правільно - 42 , а Гідранту скільки....🤔
Можна я буду нести самий красівий вінок. А ще я вмію співати ВІЧНУЮ ПАМ'ЯТЬ...
..а ще Висоцький не вмIв грати фуемнароялi


Vadym Gladchuk
Все що у Зеленского в телефоні - тепер в руках ФСБ?
Може СБУ пояснить колишньому блазню, що будучі на цій посаді користуватися такими додатками - це дуже ... дуже ... погана ідея.
До того ж з весни 2017 в Україні діють економічні санкції на фірму «Яндекс». Вона була визначена РНБО, як така, що «загрожує національній безпеці» України. Зеленский знову порушує законодавство України.

Зеленский зливає держтаємниці російським спецслужбам через «Яндекс Диск»?
sprotiv.org
Президента Володимира Зеленського викрили в тому, що на його телефоні встановлено російський додаток для зберігання файлів «Яндекс Диск», яке входить в список заблокованих в Україні через загрози національній безпеці і особистої безпеки громадян країни. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.
Фотографію президента з телефоном, який сам показує список своїх додатків в телефоні, виклало співтовариство «Баба і кіт» на сторінці в Facebook.
«Російський додаток на телефоні. Як незручно вийшло», — йдеться в публікації.

Користувачі під публікацією поділилися своїми підозрами про те, як президент використовує додаток, а також традиційно розкритикували Зеленского і його виборців за пасивну патріотичну позицію і низьку соціальну відповідальність в період війни.

У свою чергу керівництво «Яндекс» неодноразово звинувачували в активній співпраці з російськими спецслужбами.
До речі, російська компанія «Яндекс» купила права на український серіал «Слуга народу» із теперішнім президентом України Володимиром Зеленським, писало російське видання «Ведомости».
«Студія 95» прибрала серіал з безкоштовного показу на YouTube, після того як міжнародний дистрибутор домовився з «Яндексом» про показ за підписку, пише російське видання
Серіал можна буде дивитися за підпискою на сервісі «Кінопошук» («Кинопоиск»).
В «Яндексі» зазначили, що купили права на показ «Слуги народу» в міжнародного дистрибьютора Eccho rights.
Серіал скоро знову буде доступний глядачам у Росії.
Із весни 2017 в Україні діють економічні санкції на фірму «Яндекс», а також сайти групи Mail.Ru, російські соцмережі «ВКонтакте» та «Одноклассники». Вони були визначені РНБО, як такі, що «загрожують національній безпеці» України.

Випускні іспити в "Трускавецькому Ріксосі". ПреЗЕдент приїхав особисто проекзаменувати випускників (durdom)
Иван Лютый
2. "The" Dream Team
Богдан - "Пора відмовитись від радянських традицій парадів, зараз в "ході гідності" до війскових приєднаються лікарі, вчителі, спортсмени"
Так и вижу как врачи и учителя в выходной, стройными колонами, ДОБРОВОЛЬНО, не по советской традиции маршируют Крещатиком. Не хватает транспарантов: Мир - Труд - Май. А так нормально. Представляю себе эту картину. Аплодисментами встречает толпа следующую колонну. Люди в белых халатах идут стройными рядами. Они хотят отдать честь преЗЕденту и скандируют: Мы над схваткой! Мы здесь ни причем! Это не мы! Вот на Роллс-Ройсах едут простые пенсионеры. Они отсвечивают сытыми мордами, жуют хамон с ананасами и лениво цедят лозунги: Пол вареника барыге! А Зеле - слава!
- Сало уронили! - кричит с трибуны ПреЗЕдент пенсионерам. Толпа радостно клокочет. Толпе понравилась шютка о сале.
В День Независимости в Киеве будет два марша - с участием ветеранов российско-украинской войны и зеленых пидарасов. Вопрос: как пройти парадом, чтоб эти два гнилых тела - Богдан и его управляемая дистанционно кукла - не попали на НАШ, УКРАИНСКИЙ ПАРАД? Пройти в 8 утра, когда кукла еще спит, или в 17 вечера, когда она уже устала.
3. Две новости одной строкой. Совет по мировым делам Филадельфии (World Affairs Council of Philadelphia) вручил Президенту Петру Порошенко награду «Международный государственный деятель». Лоббисты Зеленского в США, которых якобы не было, отчитались о расходах на повышение его имиджа.
4. Привет от Пороха. Украина в пятерке стран установивших больше всех ветроэлектростанций. Украина заняла 5-е место в рейтинге стран, которые установили наибольшее количество ветроэлектростанций в 1-й половине 2019 г. Больше всего наземных ВЭС установили во Франции (523 мВт), Швеции (459 мВт), Германии (287 мВт) и Италии (286 мВт). В Украине 262 мВт.
5. Наконец закончилась эпоха "диктатуры Порошенко" и теперь МВД, которое активно топило за Зе на выборах, разрешило нацгвардейцам стрелять по украинцам на улицах, конфисковать авто транспорт и заходить в дом.
УкрСМИ не реагируют на введение цензуры в Украине, на вывод вооружённой Нацгвардии на улицы (причем полномочия гвардии поражают). Зато ещё не давно сколько воплей было из за того, что ввели ВП на месяц, за то, что Ньюзван потрясли. Борцыца за права нарита Йуля, тоже молчит. Узурпации нет. Уря долбойобы! Вы сделали это вместе.
Вообще конечно команде Слуги народа надо отдать должное. Так охуенно срать прямо на голову, а потом тактично кормить этим же гавном. При этом зеботы даже не понимают, что они использованные гандоны.
Сергей Странник


Людмила Прокопович
Картина маслом.
Крайний справа Верховный Главнокомандующий, Президент Украины.😔🤭
Иван Лютый
2. Новости меняются кардинально противоположно буквально каждые два часа, ибо команда Зеленского ведет себя, как одурманеные кабанчики на поле конопли.
Американские лоббисты: "The" врет. "The" при подписании договора представлял Маркус Коэн, он имел все полномочия. Но он указал в договоре фиктивный адрес в Киеве (ТЦ Олимпийский).
Лоббистские компании в США - законные, тогда почему такая истерика? Почему "The" упорно отказывается признать, что пользовался услугами лоббистов?
Так делают только мутные чуваки с деньгами сомнительного происхождения. Наверняка закинули черный налик, а теперь не знают как выкрутится.
3. Риторические вопросы.
Почему Порошенко и военные парады проводил, и деньги в бюджете были, а Зеленский для "экономии" парад ко Дню Независимости отменил, но дефицит бюджета вырос и уже превысил 1 млрд. гривен? Вова где бабосики?

Каким тумблером вырубили все это "сообщество падриотив", которые бегали с криками: "Вальцман! Опшоры! Почему с охраной? Боится людей? Вальцман! Свинарчук! Тарифы! Запрещают стрелять, ааа !!" - Где вся эта пиздота делась? На перегрузке?
Ноль положительных новостей. Ноль блядь. Ни какого даже намека. Убили, сожгли, изнасиловали, утопили, расчленили, сгорело, размыло, непогода, разрушения, повреждения и т.д.
Нахуй нужны такие новости?
А где сюжеты о коррупции, бизнес на крови, Роттердам +, цены на борщевые наборы? Алло бляди? Вы где?

воно відправилось з візитом до Туреччини:

Це зараз, коли почались непрості часи:
===
Однією з небагатьох національних делегацій, які в повному складі підтримали повернення Росії до ПАРЄ, стала делегація Туреччини – країни, яка офіційно входить до чималого кола "стратегічних партнерів" України.
[...]
Лише протягом минулого року Путін провів сім особистих зустрічей з президентом Ердоганом, а за кількістю телефонних розмов турецький лідер впевнено входить в трійку найбажаніших співрозмовників господаря Кремля.
Між Туреччиною і Росією з 2010 року так само діє Рада співробітництва високого рівня, і ані анексія Криму, ані збитий російський винищувач в турецькому повітряному просторі не стали на заваді бурхливому розвитку цього стратегічного партнерства, хіба що - тимчасово.
[...]
Зокрема, залежності турецького ринку від російських інвестицій, турецької економіки – від російського газу (який складає понад 60% від загальних обсягів імпортних енергоносіїв), туристичного сектора – від російських туристів, а турецького сільського господарства – від сумнозвісних поставок турецьких томатів "за поребрик".

Не кажучи вже про дедалі зростаючу залежність Анкари від російських "стратегічних партнерів", які контролюють не тільки значні курдські формування на південно-східних кордонах країни, але й динаміку розвитку сирійського конфлікту, періодично загострюючи його або демонструючи налаштованість на врегулювання ситуації. Звичайно, виключно в Астанському форматі – "на трьох" з Туреччиною та Іраном, без залучення США чи інших західних партнерів, які могли б нагадати туркам про їхню "європейськість" чи членство в НАТО.
[...]
Відсутність чітко артикульованої реакції України на дедалі глибше і дедалі "стратегічніше" партнерство Туреччини з Росією призвела до того, що ціла низка по-справжньому "стратегічних" російсько-турецьких планів знаходяться вже на завершальних етапах реалізації, коли зупинити їх практично неможливо.

Йдеться про широке коло спільних проєктів – від спорудження вже другої гілки газопроводу "Турецький потік", який позбавляє Україну транзиту 32 млрд кубометрів російського газу, до будівництва АЕС "Аккую" в середземноморській турецькій провінції Мерсін із залученням російського капіталу та фахівців з атомної енергетики, від розвитку відносин між розвідками та військовими флотами двох країн на фоні захоплення українських моряків в Керченській протоці до поставок російських систем ППО С-400 до Туреччини навіть ціною припинення участі в американській програмі по F-35.
[...]
окрема, в квітні цього року під час візиту Ердогана до Росії та чергової, третьої від початку року, зустрічі з Путіним сторони заявили про щорічне збільшення товарообігу на 15% та пообіцяли до 2023 року вивести обсяги взаємної торгівлі на рівень $100 млрд.

Задекларовані наміри підкріплюються і цілком конкретними практичними кроками. Наприклад, підписанням угоди про створення спільного інвестиційного фонду для взаємного просування інвестицій і підтримки бізнесу. Зараз для потенційних інвесторів в загальній скарбниці суверенних інвестфондів доступні 200 млн євро, проте декларовані обсяги фонду - 900 млн.

Вже на початку цього місяця в турецьких ЗМІ з’явилася інформація про те, що "Іш Банкаси" ("Бізнес банк") – один із найбільших банків Туреччини – підписав угоду з російським платіжним онлайн-провайдером Yandex. Checkout, а банківські карти російської платіжної системи "Мир" в тестовому режимі вже почали приймати в 6,5 тисячах банкоматів і в 10 тисячах інтернет-магазинів по всій Туреччині.

На цьому тлі проголошення 2019 року "роком Росії в Туреччині" та проведення по всій країні шикоромасштабних святкових заходів за участю ансамблю "пєсні і пляскі" російської армії, яка окупувала Крим, здається лише "вишенькою на торті".
===
https://www.eurointegration.com.ua/articles/2019/06/27/7097847/
https://www.eurointegration.com.ua/articles/2019/08/6/7099328/

4-8 млрд товарообігу з Україною і намір збільшити до 100 млрд товарообіг з мокшанами - велика вірогідність, що турки наглухо ляжуть під х-ло. А на зустріч їде цей шаурмен.

УБЛЮДКИ, ВЫ СДЕЛАЛИ ЭТО ВМЕСТЕ.

Уриноофтальмологічна клініка 95
Медіабл@ді, коли Порошенко назвав журналістку "дорогенька":
-Клятий шокобариго, ми запустим хештег, ми вдягнемо футболки, ми будем поливать тебе брудом в цілодобовому режимі!
Медіабл@ді, коли Богдан сказав, що журналісти не потрібні апріорно:
- .... (ніяково колупають долівку)
* * * *
- Хто ми?
- Єврооптмісти і медіабл@ді!
- Що ми хочемо?
- Грантів, бабліща, місць в парламенті!
- Що ми робимо?
- Розказуємо наріду про торгівлю на крові, зубожіння та шокобаригу, на замовлення олігархів!
- Чого ми доб'ємося?
- Того, що замовники викинуть нас, як рвані кондоми!©️

Святослав Волков

Скажу честно. Единственный раз в жизни, когда в ответ на родной призыв "Слава Украине!" мне захотелось ответить "Пошел нахуй!" - это после сегодняшнего обращения Зеленского по поводу обстрела наших ребят.

Это как если бы дизентерийная палочка внезапно сказала "будьте здоровы!"

Оно просто так лепит "Слава Украине" в любой свой текст, как жлобы картонную иконку Николая Угодника на торпеду автомобиля. Авось поможет. А не поможет - так не повредит. Обосрался - сразу кричи "Слава Украине", ап-чхи, будь здоров, слава Украине - просто волшебные слова.

Где тот Зеленский - и где та Украина? И какое отношение он имеет к ее славе? Давайте обратимся к Путину, помощи попросим, слава Украине, авось помилует? Так теперь надо понимать?

Не к Путину с Макроном надо обращаться, а к нашим артиллеристам и корректировщиками, разведосам и боевым медикам, к нашим моркотам, которые понесли потери - но еще объяснят сволочам почем в Одессе рубероид.

Слава Украине - священный национальный призыв к сопротивлению, защите, и возмездию. А не к переговорам с насильником. В этом случае, в исполнении Зеленского "Слава Украине" звучит как реклама товара "хароший персик сочний, нидорага!"

Мне кажется, крывбасский паташон уже охуел в непонимании - чем можно шутить, а чем нельзя.

Лучше бы он поменял стандартный стикер к своим шуткам на "Слава Нации". Тогда я бы мог честно и адресно ответить в лицо: Смерть ворогам.

Погибшим побратимам, истинной славе Нации - честь и память. Предателям и торговцам славой Украины - позор и презрение.

Вот их идеал, бл..ь!
“Тільки недоумки будуть проти”: у “Слузі народу” назвали “ідеального” претендента на посаду генпрокурора
Обраний народним депутатом України від партії “Слуга народу” журналіст Олександр Дубінський назвав ідеальним кандидатом на генерального прокурора заступника голови адміністрації президента за часів президентства Віктора Януковича Андрія Портнова.
https://vgolos.com.ua/news/tilky-nedoumky-budut-proty-u-sluzi-narodu-nazvaly-idealnogo-pretendenta-na-posadu-genprokurora_1035545.html

А помните, каким он раньше дерским и чотким был?
ibigdan

А щас он какой-то не такой.
Убили наших парамедиков: «Сумна новина».
Расстреляли морпехов: «Трапився інцидент».
Спасти никого не требует, Путина не проклинает, только просит униженно.
Может Вовочку подменили сразу после выборов?..
Да не, шучу, не подменили. Просто гопники — они всегда такие борзые, пока им ничего не угрожает. А как силу учуют — так сама вежливость и чего изволите.
Тьфу, блять.

zakusilov:
На жаль через 73% ідіотів, які обрали ОЦЕ преЗЕдентом, доводиться адекватній частині суспільства звертатись до того клоуна, і вимагати виконувати свої обов’язки, а не скакати по фонтанам і на камеру жерти шаурму з котячим м’ясом…
Юрий Бирюков

Зеленский позвонил Путину и попросил повлиять на "ту сторону".

Пять лет, пять этих гребаных лет, Украина показывала и доказывала, что нет никакой "той стороны", что есть четкие доказательства российской агрессии. ДОКАЗЫВАЛА, предоставляя улики для будущего международного трибунала над Россией.

А наш-то, новый-то, позвонил Путину и попросил повлиять на "ту сторону". Именно так, шаг за шагом, фраза за фразой, стране теперь вдалбывают в голову тезис про "внутренний конфликт", про "ту сторону", про... помните "повстанцев" на Олимпийском?

"Повстанцы с той стороны", а Путина просят на них повлиять. Так постепенно Путин станет миротворцем.
Очікування обіцяного дива (durdom)


Serg Marco
Послушал бриффинг Хомчака и Зеленского по вчерашней гибели морпехов.
Коротко, по тезисам:
Хомчак - количество обстрелов уменьшилось - да, правда. Уменьшилось.
Хомчак - в большинстве обстрелы неприцельные - неправда. Несмотря на замалчивание штаба ООС обстрелы были прицельные, и часто, а не "иногда и прицельные". И не только на Светлодарке и на югах. Более того, и ДРГ отгоняли уже не раз, и точечные обстрелы были расчитанные на уничтожение бойцов на конкретной позиции. Просто на этой позиции у сепаров получилось. А до этого много раз не получалось.
Хомчак - к мосту в Станице-Луганской нас боевики не подпускают, но зато мы разминировали все свои позиции. Вот такие мы молодцы.

Зеленский - нам нужна встреча лидеров нормандской четверки и прекратить эту войну.
Нам надо построить мост в Станице-Луганской и обменять пленных, мы долго с Путиным общались.
Я ему говорил что наших людей убивают, а он мне сказал что мы стреляем по мирным жителям Донбасса (фраза после этого не была продолжена, это что за пистец, он реально в это верит? Это что за менделивщина?).
Я общался с Путиным, очень просил его, потому что вот это (гибель морпехов) - это вам не игрушки.

Хоспаде, какой пистец. Не игрушки. Четыре человека погибли, а наш главнокомандующий говорит что это не игрушки. У меня нет слов.

Мерзенний Зеленський
А ведь ещё полгода назад Украина была игроком, а не пешкой
Итоги дня препиздента:
1. послан нахуй Путиным
2. послан нахуй Меркель
3. турецкий онинклюзив
Ответили в духе, "вы ж сами хотели договариваться посредине, вот и идите нахуй договариваться". Дякую, дуже дякую.
Уриноофтальмологічна клініка 95
Лайфхак від Уриноофтальмології:
1. Пишете комент про гідранта.
2. Робите чай/каву.
3. Дожидаєтесь в коментах зелену бубочку з воплями: "як вам не соромно клєвєтать на Воффочку, порохолюби???"
4. Відповідаєте: "А що, тьотю/дядю, жарти в стилі кварталу вже не подобаються?"
5. 😇.
* * * *
- Бубочки, пам'ятаєте, гідрант казав у квітні, що треба продати президентські літаки.
- Ото правільно! Продать, а гроші поділить! [верещать в екстазі]
- А сьогодні він у Львів на борті N 1 прибув.
- ШО ТИ ДО МЄЛОЧЄЙ ПРИДИРАЄШСЯ! ШОКОБАРИГА ЛІПЄЦЬКУ ФАБРИКУ ДОСІ НЕ ПРОДАВ! ©️
* * * *
Три фрази, які ви стовідсотково чули від "сдєлавших їх вмєстє" зелених бубочок:
- Ви нам завидуєте, бо ми пабєділі.
- Більшість (73 відсотки) не може бути тупішою за меншість.
- В усьому нині, прісно і во віки віків винен клятий шокобарига.©️
* * * *
Зі спілкування з зеленою бубочкою в реалі:
- Трясця, все таке дороге, тарифи зростуть, проїзд дорожчає. Персиків не накупишся! Страшне зубожіння!
- Так ви ж самі кричали, тьотю, що через місяць після кенгурації Прікольного тут буде рай на землі.
- Розумієш, клятий Порошенко...©️
* * * *
Оці всі мантри бубочок: "дайте 100 днів", "давайте падаждьом", "нада вєріть" нагадують поведінку дружини фуліганоалкаша. І хоч як він її не лупцює, вона вірить в його ісправлєніє і офігєнність. А сусіди, які говорять що треба тікати, просто заздрять їх незємной любві і страсті ©️
* * * *
На фізбучікє бубочки проводять опитування "Чи відчуваєте ви покращення життя?" Близько 90 відсотків опитаних стали жить луччє і вєсєлєй.
Думаєте, на них так діє аномальна спека? Ні, то медіабл@два вимкнула лайномети. І бубочки більше не відчувають зубожіння і радуються жизні ©️
* * * *
Реакція бубочок, коли з'явився фейк, що Порошенко не закрив Рошен в Ліпєцкє:
- ЗРАДА! ПРАКЛЯТИЙ БАРІГА! ЗЛИВАЄ УКРАЇНУ ПУТЄНУ!
Реакція бубочок на те, що Прікольний просрав ПАРЄ і туди повернувся Ваткостан:
... Постять котіків, морько, шашлики і женські попки в фізбуці©️
* * * *
Уриноофтальмологиня не зрозуміла, де поділися чистий дєдушка з половиною вареника, бабуля з таблеткою анальгіну, мужчинчик з лоточком олів'є, з'їденим у туалеті? Де ці люди??? Невже епоха бідності скінчилась? Гм?©️
* * * *
- Зелені бубочки, як ви оцінюєте перший місяць Прікольного?
- Класно, афігєнно! Не то що при шокобаризі! [б'ють в бубна та пританцьовують].
- Так а що ж змінилося в житті країни, крім того, що в АП можна в шортах?
- МИ ПАЛІТІКОЮ НЕ ІНТЄРЄСУЄМСЯ! МИ ПРОСТО ЖИВЕМ, ПАНІМАЄШ!!!©️Продовження:
Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 41 (огляд)

*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: "Слуга народа", #СлугаНарода, #уЗеленського, #узеленського, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, анекдоты, гумор, дайджест, зебіли, ирония, кадры, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реваншизм, сатира, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments