Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зеленський в Туреччині: Як можна зробити в короткому виступі "по бумажке" два ляпи?

"Ми не втомимось привертати увагу міжнародної спільноти до порушення прав кримських татар окупаційною російською владою в Криму, а також уважно вивчаємо проблеми кримських татар-переселенців, що вимушені були покинути Крим через російську агресію. Запевняю всіх вас: Україна не залишить переселенців сам на сам з їх проблемами. Також ми розуміємо, як важливо для вас відвідувати родичів та рідну землю. Найближчим часом на законодавчому рівні буде затверджено Положення, яке спростить отримання дозволу для відвідування Криму", - сказав Зеленський під час виступу на відкритті офісу кримських татар у Анкарі..Після читання презедентом заяви з паперу виникають цілком логічні запитання:
1. Чи знає презедент, що при відвідуванні окупованого Криму громадяни України обмежень не мають і ніякого дозволу від України не потребують?
2. Чому презедент в промові не сказав жодного слова про порушення прав кримчан українців-переселенців?
3. Чи знає презедент, що переселенці мають проблеми не з в’їздом на окуповану територію, а з окупантами, які можуть в будь-яку мить заарештувати громадян України і тримати за гратами скільки завгодно?
Tags: Зеленский, Крым, Турция, аматоры, визиты, вопрос на засыпку, заметки О. Леусенко, конфузы, крымские татары, ляпы, переселенцы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments