Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Режим Зеленського і ОБСЄ закликають відреагувати на візит терористів ОРЛО у Станицю Луганську

Українська влада, учасники Мінського процесу та ОБСЄ мають відреагувати на поведінку і заяви представників терористів "ЛНР" Владислава Дейнего і Ольги Кобцевої у Станиці Луганській, заявила віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко."Ця провокація вимагає жорстокоі публічної реакції учасників мінського процесу, ОБСЄ ( важливо не дати їм відмовчуватися) і української влади. Я висловлюю протест як перший віце- спікер українського парламенту подібним діям і хамській поведінці цих так званих « представників ОРЛО». Які вже 3 з половиною роки блокують відкриття КПВВ в Золотому, 4 з половиною роки блокують ремонт мосту в Станиці Луганській і ,попри заперечення наших військових , вимагають відкрити КПВВ в Щасті, де знаходиться стратегічний для нас об‘єкт ТЕС", - написала Геращенко у Facebook.

Зазначимо, як повідомляє "5 канал", 6 серпня Дейнего і Кобцева перетнули лінію розмежування у Станиці Луганській і на підконтрольній українському уряду території заявили, що мають право на контроль над Станицею Луганською та Щастям. "Згідно з мінським домовленостями, Станиця і Щастя наші", - заявив Дейнего главі Станично-Луганської райдержадміністрації Юрію Золкіну.

На це Золкін відповів: "Що значить ваші? Лінія розмежування проходить посередині річки Сіверський Донець. Середина ріки - це середина моста... З якою метою ви сюди прийшли, прийшли спровокувати? Я на своїй землі перебуваю... Вам тут робити нічого".

На Кобцева порадила Золкіну "прикусити язика".

За словами Геращенко, це не перший випадок подібної поведінки представників терористів, але таке ще ніколи не відбувалось на підконтрольній Україні території.

"Я шокована . Ці мерзенні персонажі , яких « соціальні ліфти» винесли в « керівники ОРДЛО» приблизно так само поводяться і в Мінську. Якось мені прийшлося викликати білоруську міліцію, коли вони вирвали в мене з рук телефон. Але я завжди жорстко ставила цих персонажів на місце .Ми не дозволяли їм влаштовувати провокації на підконтрольній українській владі території. Ця провокація ускладнює переговорний процес в Мінську, адже жоден учасник з української сторони не зміг би без перешкод потрапити на окуповану територію і не бути при цьому затриманим бойовиками", - додала віце-спікер Ради.

Нагадаємо, розмінування мосту та прилеглих територій у Станиці Луганській не розпочалося через відсутність гарантій безпеки з боку російських окупантів.

МІСТ ВІЙНИ: ЧИ ВДАСТЬСЯ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ОБ'ЄДНАТИ СТАНИЦЮ ЛУГАНСЬКУ
Tags: Геращенко, Донбас, Луганщина, Минские договоренности, ОРДЛо, боевики, реакция, террористы, требования
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments