Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Депутат від першої десятки "Слуги народу" вслід за Зеленським публічно принизив жінок

Здавалося б, до чого тут імперський вояка кутузов і цитати радянських фільмів у молодого покоління?.. Виявляється, у манкуртському мозку може міститись сміття.

Новообраний народний депутат від "Слуги Народу" Жан Беленюк у своєму Instagram виставив фото з підписом: "Бабе - цветы, спортсменам - медали! Смотри, не перепутай, Кутузов!", повідомляє "Прямий".У коментарях під постом українці звинуватили Беленюка в сексизмі. Гнівні коментарі писали не тільки жінки, а й чоловіки.

"Бабі - ??? Може дівчатам або жінці ...", "Я про те, що у людини на руках мандат депутата, а він сексистський пост кидає. Що він там робити буде? Молодь з совком в душі ..", " проблема в тому, що більшість людей не розуміє, в чому проблема цієї посади. Жану Беленюку має бути соромно за такі висловлювання "," Вам здається сексизм це ок для людей в 21 столітті? "," Ну звичайно, "баби" не можуть бути спортсменами. Ні в якому разі. та ще й отримувати медалі ... ", - обурюються українці.

Нагадаємо, президент Зеленський під час свого першого візиту до Парижу дозволив собі сексистське висловлювання щодо українських жінок.
Tags: "Слуга народа", Беленюк, быдло, женщины, сексизм, узеленского, хамство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments