Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Синьо-жовтий "Марш захисників" та інші заходи в День Незалежності. Без зелені.

Організатори "Маршу захисників України", що пройде у День Незалежності як альтернатива провладної "Ходи гідності", яку анонсували в Офісі Президента, оприлюднили попередній план заходів.

Організатори

Інформацію про маршрут неофіційного параду до Дня Незалежності розміщено на сторінці організаторів Маршу у Facebook.

"Сповідуючи принципи прозорості та відкритості, оргкомітет заходу «Марш захисників України» доповідає: були проведені збори та затверджено проєкт формату проведення заходу...", - йдеться у повідомленні.

Згідно з попереднім планом, збір учасників "Маршу захисників України" проходитиме з 8-00 до 9-00 у парку імені Т.Г.Шевченка. Там планується сформувати багатотисячну колону на проїзній частині перед корпусом Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка.

Очікується, що колона вирушить від університету о 9:00 і пройде Хрещатиком до Майдану Незалежності.

Згідно з планом орієнтовно о 10.20 колона має прибути до Майдану Незалежності, де відбудеться "фінальна частина заходу": виконання Державного гімну України, групова фото- та відеосесія і патріотичні скандування.

За даними організаторів Маршу, приблизно о 12.00 офіційна частина заходу буде завершена і далі частина людей піде на Михайлівську площу до «Стіни Пам’яті», де пройде молебень за полеглими в боях за Україну і концерт.

До участі в марші запрошуються усі ветерани російсько-української війни, волонтери та патріотично налаштовані громадяни.

Як відомо, Зеленський оприлюднив відеозвернення, в якому повідомив про рішення скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня.

Після цього представники низки ветеранських організацій заявили, що організують в День Незалежності свій "Марш захисників України".

Згодом в Офісі Президента заявили, що у День Незалежності України в Києві все-таки відбудеться "Хода гідності" замість параду.

Таким чином, 24 серпня у Києві пройде два марші - "Хода гідності", організований владою, і патріотичний "Марш захисників України", який проведуть ветеранські спілки, волонтери, сім'ї загиблих воїнів та свідомі українці.

На марш-парад безЗЕ у День Незалежності вже зареєструвалися понад 9 тисяч ветеранів

Початок Маршу захисників на День Незалежності перенесли на 11.00
Tags: День Незалежності, ЗЕорда, Київ, активисты, анонси, атовці, ветераны, волонтеры, марши, патріоти, українці
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments