Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Києві відкрили музей "Становлення української нації" з понад 100 восковими фігурами

Кожна нація має ВЛАСНИЙ КОД, притаманний лише їй!

У кожного українця є свій національний код, який рано чи пізно спрацьовує (інколи ми інтуїтивно, підсвідомо виконуємо запрограмовані завдання). Це можна побачити, проаналізувавши історію нашого народу, яка містить чимало прикладів прояву національного коду в потрібний час і в потрібному місці.

У Києві відкривають музей

У Києві починає працювати музей "Становлення української нації", в якому представлені понад 100 воскових фігур видатних українців, йдеться на сторінці заходу у Fаcebook.

1

“100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до сучасних видатних постатей нашої держави. Всі історичні сюжети в нашому музеї відтворені за описами істориків і підтверджені науковими організаціями. Зовнішній вигляд історичних постатей, їхній вік та одяг відповідають тому часу, коли відбувалась подія, показана в сюжеті, або тому періоду, коли вони були на піку своєї слави чи в період найбільшого піднесення. Тепер кожен на власні очі зможе побачити як виглядали козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Степан Бандера та інші відомі реформатори української нації”, - зазначається в інформації про музей.

2


Загальна площа експозиції становить 1700 квадратних метрів. В музеї можна оглянути 25 сюжетних композицій, де кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо та відео контент, пристрої віртуальної реальності, які дають змогу відчути атмосферу епохи.

В Музеї представлена історія нації за 1500 років:
– прагнення до свободи – боротьба за незалежність;
– державотворення – демократичні принципи;
– участь українців у розбудові європейських держав;
– активна участь українців у цивілізаційних процесах.

3
4

Проект – це інструмент відродження національної гідності і об’єднання всіх українців, а також вияв вдячності нашим предкам, які виборювали незалежність України.

Музей працюватиме щодня без вихідних з 9 до 20:00 за адресою вул. Лаврська, 27. Сайт: http://www.gloryukraine.com.ua

5
6
7
Tags: Великі Українці, Київ, музеи, нации, постаті в історії, реконструкция
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment