Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 38 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)Аваков дозволив патрулям НГУ оглядати українців і застосовувати вогнепальну зброю на вулицях
thecolumnist.com.ua
З 1 серпня на вулицях міст України для охорони громадського порядку з’являться самостійні піші патрулі Національної гвардії. До цього нацгвардійці служили разом з поліцейськими.
***
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
Тобто влітку 14-го, на піку військового протистояння Аваков (який за його власними словами Порошенку не підпорядковувався), обійшовся БЕЗ патрулів НГУ на вулицях. А нині йому без них - ніяк! Здогодайтеся кого НГ тепер хапатиме першими - п'яних мажорів чи активістів з протестами? Мародери, кажете? Диктатуру встановлювали?Актрисы сериала «Сваты» Железняк и Кравченко едут с гастролями на Крым
ru.krymr.com

Афиша спектакля «Милая моя» в Симферополе

Российские актрисы Олеся Железняк и Татьяна Кравченко планируют в августе выступить с гастролями на аннексированном Крыме. Афиши спектакля «Милая моя» с их участием развешаны на улицах крымских городов.
Так, согласно афишам, планируется семь показов спектакля на Крыме. В Ялте – 1 августа, в Симферополе – 2 августа, в Севастополе – 3 августа, в Керчи – 4 августа, в Феодосии – 5, в Евпатории – 6 августа, в Судаке – 7 августа.
Согласно информации на сайте онлайн-продажи билетов, стоимость билетов на спектакль варьируется от 1100 до 3100 рублей (от 440 до 1230 грн – КР).
Ранее сообщалось, что в июне Минкульт Украины при Зеленском исключил выступавшего на Крыме российского актера сериала «Сваты» Федора Добронравова из «черного списка».
До этого окружной административный суд Киева при Зеленском признал противоправным запрет сериала «Сваты». Также по иску компаний «1+1» и «Киноквартал» суд признал противоправным и отменил запрет на въезд актеру «Сватов» Федору Добронравову.
В ноябре 2017 года Служба безопасности Украины запретила въезд в страну сроком на три года гражданину России, актеру Федору Добронравову. По данным СБУ, россиянин делал антиукраинские заявления, в которых, в частности, поддержал аннексию Крыма Россией, неоднократно посещал Крым с нарушением установленного украинским законом порядка.
После этого Министерство культуры Украины внесло Добронравова в перечень лиц, угрожающих нацбезопасности государства.
Иностранные артисты и другие деятели культуры нарушают украинское законодательство, приезжая с гастролями на аннексированный Россией Крым через закрытые Украиной пункты пропуска. Некоторым артистам и певцам, приехавшим на гастроли в Крым или высказавшихся в поддержку российской аннексии Крыма, запрещено выступать на материковой Украине.
Украинский МИД обнародовал ранее обращение, в котором предостерег иностранных граждан и лиц без гражданства от незаконных поездок на аннексированный Крым.

durdom.in.ua

А я казав — далі буде веселіше
ibigdan
Знайомтесь, Олег Воронько. Депутат від Слуги Народу, який переміг по мажоритарці на 103 окрузі.
Уважно подивіться це відео. Воно настільки прекрасне, що кожен там зможе побачити щось своє.
Хтось зверне увагу на те, що депутат не розуміє скільки коштують комунальні послуги.
Хтось на те, що депутат каже, що представляє Дніпропетровщину, хоча обрався на Кіровоградщині.
Когось здивує, що депутат не знає, скільки грошей він витрачає на місяць.


ссылка на ютуб
Але я в цьому відео побачив дві глобальні проблеми для великої кількості депутатів від Слуги народу.
Проблема перша, на прикладі цього Воронька.
— в ЦВК написав, що «тимчасово не працює»
— В інтерв’ю заявив, що витрачає кілька тисяч доларів щомісяця, а син навчається за кордоном. От би всім безробітним так, га?
А тепер вішенка на тортікє — зрозуміло, що податки та Воронько це речі несумісні. І тому якщо Воронько проголосує в Раді за закон про незаконне збагачення та зняття депутатської недоторканості, його гарантовано чекають сумні новини від НАЗК з подальшим позбавленням волі. Чи розуміє це ЗеДепутат і такі самі, як він? І як будуть голосувати?
Проблема друга: ЗеКоманді потрібно кілька тисяч разів прокрутити своїм депутатам рекламний ролик із фразою: «Іноді краще жувати, ніж говорити»
Денис Пятигорец

"Сюрприз" від "Слуги народу": депутатську недоторканність уже знімати не плануютьПопулярний блогер Денис Пятигорец в своєму блозі пише про те, що дуже часто прихильники ЗеКоманди критикують так званих «порохоботів» за їх розум і аналітичні здібності. Ну, тобто, якщо хтось там робить свій прогноз подальшим розвитком подій і це «розвиток» не збігається з очікуваннями прихильників Зеленського, то таку людину відразу записують в «порохоботи» зі словами: «Такого не буде. Це ви все самі придумали. Ви просто не можете змиритися зі своєю поразкою».

Блогер зазначає, напевно, і правда потрібно кудись далеко послати «порохоботів», адже прийшов час отримати насолоду від реальності, яку приготували вже всім виборцям в партії «Слуга народу». Щоб краще поринути в цю саму реальність найкраще послухати заяву 5-го номера в списку «Слуги народу», вже обраного депутата Галини Янченко. Блогер зазначає, важливо звернути увагу, що з такою заявою виступила не якась безробітна, яка виграла по мажоритарці десь в Малині. Це №5! Це так би мовити - топ-менеджер ЗеКоманди. Їй немає підстав не вірити.

Денис Пятигорец пише, пані Янченко в ефірі телеканалу «ZiK» спробувала пояснити, чому «Слуга народу» вже не розглядає питання повного «зняття депутатської недоторканності», а розглядає лише «обмеження цієї недоторканності». І це не її власна думка Янченко. Це обговорюють в партії і Офісі президента.

Сергій Толмачов

Олег Гешка


Людмила Прокопович
Сергей Баландин
Обучение депутатов партии "Слуга народа".Цікаво. В Трускавці ,,слугам народу" кокс подають до сніданку,чи на вечерю? (Валентина Пасічна)

Остап Дроздов
Трускавець закріпив стратегію на публічне неуцтво
bykvu.com
Гра на публіку – це їхнє всьо. Вони поняття зеленого не мають, що можна якось по-іншому. Наркотична залежність від аплодисментів робить їх лизунами. Насправді нема нічого складного в тому, аби смачно лизнути неукам. Виборці "Слуги народу" не належать до числа вимогливих, тому догодити їм не становить особливих проблем. Та й не виборці вони. Вони – глядачі. Їхнє покликання – з попкорном у писку спостерігати, що буде, коли вони натиснуть ось цю зелену кнопочку. Може, посипеться конфеті. Може, зі скриньки вистрибне якийсь дотепник і почне корчити смішні міни. Може, ці всі зелені пуголовки, обрані наосліп і з вимкненим мозком, раптом стануть шикарними законотворцями й державними мужами. Віра глядача в ефект чуда – невичерпна. Покладів наїву в надрах нашого насєлєнія вистачить ще не на одну каденцію.
Зеленський і його команда не має за/під собою виборця – він має за/під собою глядача. Спостерігача. Обсерватора. Пасивного реципієнта намріяних благ. Таким не потрібно щось розтлумачувати. Таким протипоказано заперечувати. Таким не можна говорити голу неприглядну правду. Таким треба лишень регулярно лизати.
А це якраз їхній жанр. Гумор, прікол, комічність, КВН – це лизальний жанр
,
заточений на догоджання й підтакування. Глядачі прийшли отримати розслабон, а не дискомфорт чи поживу для екзистенційних роздумів. Сумніваюся, що зе-фани взагалі задіюють коли-небудь цю функцію мозку. Трускавець – це їхня тема. Трускавець закріпив перевірену й вельми дієву стратегію на публічне неуцтво. Вони не зобов’язані знати тонкощів парламентаризму. Вони щиро й невимушено визнають, що в питаннях бюджетоутворення є баранами. Вони по-дитячому прямо кажуть, що для них усі ці державні справи – це чортішо. Таке задушевне дилетантство не може не подобатися. На це воно й розраховано. Бо в кожному зеленому пуголовку, який зараз п’є трускавецьку нафтусю, їхній глядач побачив себе коханого. Невігласи й профани нарешті отримали своє питоме відображення в політиці. Вони замахалися 28 років морщити чоло і симулювати муки думання, бо від цього з’являються зморшки. Невігласи й профани шаленіють від того, що повнота влади опинилася в руках таких же невігласів і профанів. Це і є любов глядача до лицедія на сцені. Це і є той випадок, коли обкурена гримерка стала сценою.
Хороші, веселі хлопці сидять у трускавецькому готелі й конспектують. Я ж питаю: навіщо? Навіщо цей фарс? Навіть їжакові зрозуміло, що малоросійська фракція "Слуги народу" – це отара безвідмовних кнопкодавів, основне завдання яких – мовчки голосувати за все, що Разумков скаже. Для кого ці фейкові ігрища в самоосвіту? Малоросійська фракція "Слуги народу" – це слухняні виконавці волі свого екранного лідера.
Завдання трускавецького напучування – прищепити зеленим пуголовкам почуття вдячності. Кожен новообраний зе-депутат поїде з Трускавця не зі знаннями, а з відчуттям глибокої вдячності.
По-перше, готель дійсно класний і крутий, тож багато новообраних "таких, як ми" чи не вперше відчули себе людиною з великої букви Ч. По-друге, там добре годують (навіть мус з ожини подають). По-третє, у малограмотних пацанів та пацанянок проклюнулося відчуття самоповаги: вони відчули причетність до чогось великого, масштабного, помпезного. Вони мріяли про це, так як кожен автослюсар мріє коли-небудь мати джип, який він ремонтував для когось. Вони, ці хороші, веселі й зовсім непогані хлопці, відчули командний дух, належність до колективу собі подібних амбітних вискочок. Їхня чистота – це їхній двигун. Конспектування дає ілюзію професіоналізму. Брейнсторми дають ілюзію креативності. Мус із ожини дає ілюзію успішності. Сам факт перебування в зеленій обоймі дає ілюзію впливовості. Цих хороших, веселих і зовсім непоганих хлопців навіть не потрібно заражати вірою в себе – вони завжди знали, що цей світ, як показує практика, належить двієчникам і трієчникам, тож Трускавець зафіксував це переконання.
"Ви тут – ніхто. Ви – політичні нулі. Це не ви перемогли, а наш Владімір Алєксандровіч!" – на цих словах зелені пуголовки влаштовують овації й бурхливі оплески, бо вони й так усе розуміють. Тренажерний зал, басейн, меню і рушники, викладені в формі лебедів, – це все наш Владімір Алєксандровіч, і дай йому, Боже, щастя-здоров’я-многая-літа. Вдячність найкраще прилипає до самодурів. І їм не варто нагадувати, що їх очікує сліпе кнопкодавство – вони на нього свідомо погодились. Головне – регулярно влаштовувати виїзні бенкети для своїх, для найрідніших, для видатних людей новітнього часу, на мужні плечі яких упала важка ноша врятувати цю країну. Хто, як не ми, прості хлопці з народу, які читають хіба що відривний календар?
А далі – тиша. Зелені пуголовки добряче бухнуть на дорожку, зберуть два блокнотики конспектів, спакують до валіз свою вітамінізовану віру у власну велич – і поїдуть складати присягу на вірність Богдану. Офіс Президента, дай нам днесь, і прости нам провини наші, як і ми, зе-депутати, прощаємо майбутні провини ваші.
Почнеться рутина. Вона ніколи ще такою не була. Ще ніхто з президентів не мав прямого управління Радою. І нема на те ради. Малоросійська фракція "Слуги народу" сяде в свої крісла і почне феєрію одобрямсів. Обговорення? На фіга. Дискусія? Не смішіть мої тапки, адже про що може дискутувати весільний фотограф із Дмитром, який виграв усю країну? Ніякої системи внутрішніх противаг. Тому що в Трускавці амбіцію переплавили у вдячність, а у вдячності значно довший ліміт експлуатації.
За моєю інформацією, буквально в ці дні керівництво "Слуги народу" займається формуванням зарплатного фонду для зелених пуголовків. Голе-босе-нещасне-від-дому-далеко приїхало до Києва і не має за що жити, тож усіх їх посадять на партійну зарплату (крім офіційної парламентської). Тепер їхній вдячності не буде меж. Голосувати будуть за все, що скажуть, не лише із міркувань вдячності, але й з міркувань порядності. У Трускавці вчили саме цьому.
---
- Ти що закінчував?
- Львівський універ. 5 років.
- А я Трускавець. Тиждень часу.
---
Плінтусний виборець, плінтусний глядач, плінтусні обранці, плінтусна країна.
Пропаганда аматорства завершиться тим, що невдовзі навіть не треба буде його приховувати.
Верховна Рада України 9-го розливу обіцяє бути дуже російською. Партійна вірність – понад усе. Послух і покора. Що скажуть зверху, те низи виконують із оргазматичним почуттям своєї корисності.
Трускавець – це історія не навчання, не підвищення кваліфікації, не інтелектуального росту. Це – історія штамповки пластмасових солдатиків із пластмасовими шабельками.
Чим би дітьо не тішилося – лиш би не плакало.
А за цим стоїть мозковий центр із кількох осіб, які реально нудьгували в Трускавці. Вони запитували себе: ну за що на нашу голову оця вся шантрапа? Все одно ж будуть голосувати, як штики. Але ж ні – тут важливо, аби все гарно виглядало. Гра на публіку – це ж наше всьо.

А на ликероводочный комитет есть?(durdom.in.ua)


Остап Дроздов
Насєлєніє погодиться на холодильник, навіть якщо він стоятиме в «русском мире» і рубльовій зоні
bykvu.com
За час своєї незалежності ми провели загальнонаціональні вибори 23 рази. І прийшли в 2019-й рік із таким "прогресом", який я би сформулював так: у нас є просто територія і просто насєлєніє.
Хто всі ці люди, які голосують за кума Путіна на п’ятому році війни з Путіним? Хто всі ці люди, які вважають галичан фашистами? Хто всі ці люди, які вимагають відновлення мережі "ВКонтакте", російських серіалів про ментів, гастролей зірок блатного шансону? Хто всі ці люди, які ігнорують державну мову, хоча вона конституційно закріплена? Хто всі ці люди, які повноту влади віддають артистові комічного жанру?
Зеленський відчинив скриньку Пандори. Він запровадив моду на дилетанство. Він зробив шармовою посередність. Він демонструє плебеям, що не варто соромитися своєї недалекості, навпаки – варто бути максимально натуральним у проявах своєї малограмотності. Всі натуральні люди – страшенно шармові. Тому-то натуральне плебейство стало центральною ідентичністю в цій країні. Вони засмакували свою кількісну перевагу. В них нарешті розправилися крила від того, що справа і зліва від них – такі ж невимогливі люди, і їх більше, і їх цілий дивізіон, а коли їм кажуть трішки увімкнути залишки мізків, вони хором відповідають: а нас – рать.
Драма моєї 28-річної недолугої країни полягає у вічному питанні: кого все-таки більше?
Ми заходимо в час, коли якісна інтелектуальна креативна свідомо-українська частина суспільства становить меншість. 28 років тривав виховний процес над народом. Його 28 років годували ерзац-культурою, примітивним тєлєвізором і пофігізмом щодо власної держави. 28 років тривало лабораторне вирощування людини, яка житиме в районі, де був голодомор, і радо при цьому голосуватиме за вбивць. 28 років плекався еталонний мазохіст, який з усіх можливих синдромів обрав для себе стокгольмський. 28 років будь-яке навернення до українських цінностей спочатку присікалося, потім висміювалося, а потім таврувалося. 28 років – це вже друге покоління, а це означає, що в Україні підростає нова генерація новітнього "совка", оснащеного сучасними гаджетами, в якому лунає рускій реп, "Россия24", "Новая волна" в Сочи, "Жара" в Баку, ювілейний концерт Надєжди Кадишевої. 28 років – це час, за який перебування в орбіті "русского мира" стало не лише нормою, але й духовною потребою. І ви це нічим не зіб’єте. Це – заводські параметри. Це – матриця.
* * * * *
Питання не в тому, хто сильніший. Питання в тому, кого більше. Як на мене, в цій країні більше насєлєнія, яке готове просто населяти цю країну. Насєлєніє довго чекало свого виходу на авансцену. Воно терпіло всіх цих вишиваних вискочок із промовами про мову, пам’ять, героїв і всяку хрєнь, яку, за словами насєлєнія, на хліб не намастиш. Насєлєніє легко погодиться на холодильник, навіть якщо цей холодильник стоятиме в "русском мире" і рубльовій зоні. Бо воно, насєлєніє, все одно там перебувало ментально всі ці роки і навіть не робило спроб бодай подумати про альтернативу. А проукраїнські сили були занадто кволими і місцями навіть кумедними, аби могти заразити собою бодай одного донецького бика.

Nuss Pavlo

Президенти України приходять і відходять, але саме Президент Порошенко зробив багато речей, які стали незворотними: це створення Помісної церкви, створення міжнародної коаліції тиску на Росію, і, що є особливим та історичним внеском в розбудову новітньої української держави, створення Української Армії, яку він та його благодійний фонд й досі продовжує власні програми фінансування, загальна сума яких сягає більш-ніж мільярд гривень, продовжує підтримувати тісні контакти з багатьма генералами та іншими офіцерами.
Тому я, громадянин Нусс Павло, вимагаю від нової влади поваги до Президента України Петра Порошенка, який має моральне прав на особливе відношення та публічного визнання його досягнень в офіційній промові Володимира Зеленскього на честь Дня Незалежності України!

"Мы разрушили план Путина уничтожить Украину": Порошенко раскрыл тайну Минских договоренностей

Украина уничтожила план президента России Владимира Путина разрушить ее как государство и наказать украинцев за Революцию Достоинства.

Об этом заявил пятый президент Украины, лидер партии "Европейская солидарность" Петр Порошенко в интервью "Українській правді", отвечая на вопросы о боях за Иловайск и Минские договоренности.

"Подчеркиваю, что мы разрушили план Путина, как бы банально это не звучало, уничтожить Украину, наказать нас за Революцию Достоинства. Мы сейчас другое государство", – сказал он.

Порошенко вспомнил, что 5 сентября будет пятая годовщина подписания Минского протокола. Впрочем, добавил он, на самом деле все решалось не в Минске, а в Уэльсе, Кардиффе на саммите НАТО.

"Никто не верил здесь в нас, когда я ехал на саммит НАТО, в то, что нам удастся подписать и остановить русское наступление", – рассказал пятый президент Украины.

По его словам, Минские договоренности начали действовать именно с восемнадцати часов, потому что десантники 95-й и 79-й под руководством Виктора Муженко и Михаила Забродского должны были вернуться с рейда.

"Если бы не было этого рейда, может быть, и Минска бы не было. Потому что они не понимали, какие у нас силы в тылу, и постоянно получали информацию о том, что подразделения российской армии ведут бои с украинскими десантниками, которые появились неизвестно откуда. состоянием на 18 часов они вышли за линию соприкосновения, и вступил в действие Минск", – пояснил Порошенко.

Он отметил, что нужно понимать, что в Иловайске или Дебальцево были только русские солдаты.

"Потому что я точно никому не пожелаю провести такую ночь, когда наши начали выходить из Дебальцево, а на Facebook Семена Семенченко был обнародован детальный маршрут. Ужас! Потому что вскрыли "совершенно секретный" приказ о выходе, передали Семенченко, и тот выставил..." – добавил пятый президент.

Он рассказал, что тогда пришлось без средств связи изменять маршруты для того, чтобы спасти людей.

"Если вспомнить, с чего мы начали, через что прошли, и, если кто-то будет иметь смелость сказать, что это поражение, я точно с этим не соглашусь", – подчеркнул Порошенко.

пачём зельоньій опіум для наріда?
Mariya Demyanenko

доцент

Журавель Юрій Мені найбільше сподобавася коментар Оксана Строчко "Ей , малий, скажи малому, хай малий малому скаже...хай малий мотузку в'яже...."


Продовження: Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 39 (огляд)

*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: "Слуга народа", #СлугаНарода, #уЗеленського, #узеленського, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, анекдоты, гумор, дайджест, зебіли, ирония, кадры, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments