Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Презедент ніхто: Вибори від "Слуг народу" міг виграти навіть Чебурашка, бо їх електорат - овочі

Якщо "Слуги народу" - ніхто, то хто ж тоді презедент?У Трускавці, куди команда зелених (в обох значеннях цього слова) "Слуг народу" вирушила на тренінг-порятунок "Я депутат. Що мені тепер робити?", стався казус, який, здається, розставив всі крапки над "і" в історії з новою українською політикою.

Поки всі наївно переживали про те, що до Верховної Ради на дострокових виборах потрапило безліч не зрозумій кого, хто отримає доступ, до такої-сякої, та все ж влади, виявилося, що в команді президента Зеленського, все давно прорахували наперед. Навіть якщо ти нардеп - ти ніхто і звати тебе ніяк. Цікава виходить, конструкція: хто там у нас "Слуга народу? А ніхто... Здається, українці голосували трохи за інше.

"Апостроф" розповідає про казус радника Зеленського з політичних питань Микити Потураєва і аналізує реакцію мережі на його фразу.

Ви всі г*вно (але не зовсім)

Під час виступу з лекцією перед депутатами, Потураєв, не добираючи слів, популярно пояснив новообраним нардепам, що вони взагалі-то "ніхто".

"Ви помилково думаєте, що ви всі політики. Це велика помилка. Відповідь: ні... Ви тут опинилися тому, що виборець шукав людей політичної партії "Слуга народу". І йому було все одно, яке прізвище буде вказане в цьому рядку. Ці вибори виграв Володимир Олександрович Зеленський... Всі ви - політично ніхто", - заявив серед іншого Потураєв.

Цікаво, а як це взагалі корелюється із заявою Зеленського про те, що кожен українець - це президент України. І чи виходить з цього, що і сам президент ... ніхто?Варто зазначити, що "Слугам" ось це "ніхто" теж не особливо припало до душі. Деякі навіть образилися.

"...почали уточнювати, а хто такий взагалі Потураєв, який говорить, що ми ніхто? Багато депутатів, особливо мажоритарники, відчули себе ображеними. А яка може бути реакція у дорослих людей? Там же не тільки студенти сидять, а й дорослі люди, які таких як Потураєв на роботу в пристойне місце не візьмуть", - розповіло джерело.

Вибори виграв не Зеленський, а...

Тим часом коментатори в мережі розриваються між моральним "так що ж це таке" і їдким гоголівським "нема чого на дзеркало нарікати, коли пика крива".

Зокрема, політолог Олексій Голобуцький зазначає, що по суті, Потураєв правий. Вибори від СН могла виграти навіть ложка...

У мережі також згадали, що ж так сильно нагадує пафосний спіч Потураєва.Є і інший варіант, який, ми не виключаємо, міг звучати в голові у радника президента.

Обережно, російськоязичний бруд!


Тим часом, користувачі зазначають, що справа навіть не в Зеленському.

"Та ні. Не Зеленський виграв вибори, а Голобородько. Власне Зеленський - ніщо", - написала Іванна Тук.

Також користувачі дивуються тим людям, які вважають, що Потураєв - не правий.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tags: "Слуга народа", ЗЕорда, Потураев, быдлорабы, депутаты, кадры, ляльки, марионетки, обзор, огляд, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments