Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В. Кличко назвав прес-конференцію Богдана “байками зі склепу”

Законний голова Києва Віталій Кличко назвав інформацію, оприлюднену на прес-конференції керівником Офісу Президента Андрієм Богданом, добіркою пліток і маніпулятивних домислів, повідомляє прес-служба КМДА.

Кличко назвав пресконференцію Богдана “байками зі склепу”

«Коли такі речі говорить керівник Офісу Президента – це виглядає як мінімум дивно і некомпетентно. Ця прес-конференція нагадувала «байки зі склепу» – добірка пліток, маніпулятивних домислів і нічого більше. Усі свої, як ви думаєте, «страшилки», пане Богдане, передавайте до правоохоронних органів. І не ганьбіться подібними «інформаційними виступами». Ви ще й законами і Конституцією маніпулюєте», – заявив Кличко.

Як поінформували у прес-службі, він іще раз наголосив, що кияни обирають владу, на яку покладають відповідальність за все, що відбувається в місті.

"А спроби розділити посади мера та голови КМДА є намаганням позбавити громаду права впливати на процеси управління столицею і наступом на місцеве самоврядування", - переконаний міський голова Києва.

Як повідомлялося, Богдан на пресконференції 30 липня заявив, зокрема, що Кличко сам підтвердив йому, що не контролює Київраду.

За словами Богдана, на зустрічах із Кличком він просив його “відмовитися від інституту "смотрящих", відійти від цих корупційних схем і стати дійсно народним мером".

Раніше, 24 липня, Кабінет міністрів отримав лист від Офісу Президента проханням направити подання про звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Студія "Квартал 95" запевняє в непричетності до продажу прав на показ "Слуги народу" в РФ "Яндексу": Дистрибуцію здійснює шведська компанія - Цензор.НЕТ 1096

В ОП пояснили можливість звільнення Кличка статтею 118 Конституції, яка передбачає, що "голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету міністрів".

Водночас у 2003 році Конституційний суд вже тлумачив ст. 118 Конституції та визначив, що "Київську міську державну адміністрацію має очолювати лише особа, обрана Київським міським головою".
Tags: Богдан, ЗЕорда, КМДА, Київ, Кличко, Конституционный суд, манипуляции, местная власть, мэры, офіс зеленського, реванш
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment