Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Новий прем’єр не здійснить жодних реформ саме через саботаж олігархів і Офісу президента

Новий прем’єр-міністр України через об’єктивні причини не зможе здійснити непопулярні і дієві реформи в Україні.Таку думку висловив у ток-шоу "Ехо України" народний депутат Олександр Черненко.

"Пам’ятайте перший прихід цих людей в уряд Яценюка. І потім – відхід. Одні сказали: нам не дали. Інші сказали: ми не змогли. І все, і це закінчилось нічим. Десь буде та сама історія. Прийде економіст хороший, теоретик, порядний, з бажанням провести реформи. Буде пропонувати непопулярні рішення, сподіваючись, що в парламенті вони будуть підтримані. Але нікуди не дівся Коломойський, нікуди не дівся Ахметов, нікуди не дівся Пінчук. І ті чи інші впливи на президента, на певні угрупування президентської фракції будуть. І буде саботаж того самого, ну, не ідеального, а хорошого прем’єра чи міністра, якого призначать. Буде саботаж на рівні Офісу президента, на рівні певних парламентських угрупувань. І знову не вийде", - заявив політик.

На його думку новий прем’єр безуспішно прийде лише на рік-півтора.

"Не ідеалізуйте цю картинку – що є величезне вікно можливостей, і у нас це все буде. Цей прем’єр – на рік півтора. Або сам піде і скаже "мені не дали", або дійсно реально будуть невдоволені, рейтинг президента і його сили буде падати, і якраз тут буде цап-відбувайло, щоби був певний громовідвід, буде відставка для того, щоб самому президенту десь не втрачати і зберігатись на плаву", - додав Черненко.Нагадаємо, керівник Офісу президента України опублікував у Facebook фото з ймовірним новим прем’єр-міністром України – шоуменом з "95 кварталу" Євгеном Кошовим.

Раніше політолог Сергія Таран у ефірі "Прямого" заявив, новим прем'єр-міністром призначать людину, яка буде повністю залежною від президента Зеленського.


Tags: ЗЕорда, кадры, мнение, олигархи, офіс зеленського, премьер-министры, прогнозы, реформы, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments