Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

ЦВК викрила порушення у фінзвітах Шарія, Саакашвілі та Гриценка. Так це ж відомі Попандопули :-)

Центрвиборчком передав Національному агентству з питань запобігання корупції матеріали щодо аналізів проміжних фінансових звітів виборчих фондів партій "Соціальна справедливість", "Громадянська позиція", "Партія Шарія" та "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" через виявлені в них порушення, повідомляється на сайті ЦВК.

ЦВК заявляє про порушення у фінзвітах партій Шарія, Саакашвілі та Гриценка

“Комісія звернулася до Національного агентства з питань запобігання корупції та передала йому матеріали здійснених аналізів проміжних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів політичної партії "Соціальна справедливість", політичної партії "Громадянська позиція", політичної партії "Партія Шарія", політичної партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" для реагування відповідно до законів України”, - ідеться в повідомленні.

У ЦВК пояснили, що таке рішення ухвалене у зв’язку з тим, що під час здійснення аналізу вказаних проміжних фінансових звітів, затверджених постановою Центрвиборчкому від 18 липня № 1745, комісією було виявлено порушення вимог виборчого закону.
Tags: Гриценко, НАЗК, Саакашвили, ЦВК, ЦИК, Шарий, аферисты, выборы, мошенники, нарушения, нарушители, партии, финансы, шахраї
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment