Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Миколаївщині влаштують «Мигійську Січ-2019»

У селищі Мигія Миколаївської області, яке називають «столицею українського рафтингу» та «маленькою Швейцарією», відбудеться фестиваль «Мигійська Січ-2019», присвячений героям України від часів козацтва до сьогодення. Він триватиме впродовж двох днів – 27 та 28 липня.

На Миколаївщині влаштують «Мигійську Січ-2019»

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО», яка разом з Національним природним парком «Бузький Гард» виступила організатором заходу.

«Мигійська Січ-2019» - це фестиваль, який має на меті вшанувати героїв України від часів козацтва до сьогодення. Його мета - збільшення чисельності молоді, яка готова до захисту незалежності та територіальної цілісності України. А ще - збереження історії та розвиток об’єднань дитячо-юнацького та молодіжного руху, сприяння розвитку освіти, науки, культури, популяризація здорового способу життя», - розповіли організатори.

Програма фестивалю доволі широка: зустрічі з ветеранами АТО-ОСС, майстер-класи, ярмарок, спортивні тренування, тренінги-лекторії, зустріч з письменниками, козацькі забави, екскурсії тощо. Кульмінацією стане рафтинг та рок-концерт.

Учасники заходу проживатимуть у наметах та шатрах і зможуть отримати навики гончарства, вишивки, бісероплетіння, познайомитися з петриківським розписом.

Заплановано показ фільмів та спілкування з істориками на тему: «Південь України – козацький край, земля наших предків». Охочі матимуть змогу зайнятися військово-тактичною та домедичною підготовкою, поспілкуватися з юристами щодо прав та обов’язків дітей та молоді тощо.
Tags: Миколаївщина, Український Ренесанс, виховання, козацтво, молодежь, народні гуляння, патриотизм, подрастающее поколение, фестивалі
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments