Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні розпочали виробництво молоковозів

Кременчуцький завод «Авто-Холдинг» запустив у виробництво новий автомобіль спеціального призначення - автоцистерну (молоковоз).

Група компаній АІС заявила про початок виробництва молоковозів у Кременчуці

"Новий молоковоз українського виробництва призначений для транспортування молока, питної води і харчових рідин щільністю не більше 1,03 кг/ дм3", - йдеться в прес-релізі групи компаній АІС, який є в розпорядженні Укрінформу.

Як базове шасі для виробництва нового молоковоза можуть використовуватися вантажні автомобілі виробництва країн постсовку, Китаю та інших країн вантажопідйомністю від 4 до 5 тонн.

Автоцистерна виготовляється відповідно до державних стандартів України (ДСТУ 15150-69 у виконанні «У»). Розрахована на експлуатацію при температурах навколишнього повітря від -20 ° С до + 40 ° С. Заповнення цистерни проводиться за допомогою насосів, які встановлені в місцях забору продукту.

Цистерна має обсяг 4,2 кубометра, складається з внутрішнього двохсекційного корпусу, виконаного з нержавіючої харчової сталі, яка легко очищається і не вступає в хімічні реакції з перевезеною продукцією. Завдяки наявності двох секцій, новий молоковоз може одночасно перевозити два види рідин.

Простір між корпусами заповнюється теплоізоляційним матеріалом, що не допускає зміну температури рідини більш ніж на 2 ° C протягом 10 годин (при різниці температур рідини і навколишнього середовища 30 ± 2 ° C).

Як повідомлялося, завод «Авто-Холдинг», що входить до групи компаній АІС, виробляє спеціалізовану техніку, самоскиди і фургони. Система управління якістю підприємства відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2009.

Виробничі потужності заводу дозволяють переобладнати до 4000 вантажних і комерційних автомобілів на рік.
Tags: Кременчук, автопром, заводы, зроблено в Україні, машиностроение, національний виробник, производство, транспорт
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments