Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 33 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)

Дана Ружинська
Zinoviy Huzar
Мама Римма, що за виховання у Вашого сина?

Сьогодні той, хто виконує роль президента привселюдно штовхнув Міністра Оборони Полторака!
Таке відношення до чинного Міністра оборони - показ істинного відношення преЗЕдента до армії, яка боронить Україну вже шостий рік. В чистому вигляді, щиро і демонстративно, не замислюючись. Він, напевно, не тільки Порошенко боїться до істерики, але і військових, хоча деякі за нього і голосували.
Нахамив у властивій йому манері, Парубію... Двічі пояснив Парубій, чому згідно чинного законодавства, не можна скликати ВРУ. А ЗЕ, як дятел своє довбе. Зрештою він же в Канаді говорив, що Ради у нас немає, як же зібрати те, чого немає?
ЯК блаЗЕнь звик піаритися обгаджуючи інших, йому все одно, що Україну, Томос, Голодомор,Порошенка, Парубія, все одно кого...
Таку поведінку на камеру навіть Янукович собі не дозволяв, тільки за закритими дверима морди бив..
Мама Римма, що за виховання у Вашого сина?
Мстиве дріб’язкове створіння, яке не має жодного шансу стати президентом, як би не називалась його посада формально. Із хама не зробиш пана!
Було зрозуміло ще з початку 95 кварталу, що він з гопників а, коли побачив його фото на могилі його діда- міліціонера, то стало зрозумілим з тих сімей російських нкведистів і посіпак , які за совєцкі часи заполонили Україну.
Відібрало людям розум, проголосували за оце, самі себе знищать і без путлера, люди схаменітьсяви подивіться хто в ті слуги лізе, всяка нездаль, люди включіть голови, чим менше голосів тим слугам, бо втратимо Україну...
засране дитя

Наталя Косогорова Катерина Щербак

Одна моя знайома задала мені питання: "А що Вам так подобається в Порошенка?"
Відповідь булу такою.
"Ну ти ж не зовсім совкова, вірно? Просунута все-таки :).
Відповідаю.
В Порошенко мені може подобатися або не подобатися все що-завгодно. І це не має ніякого значення.
Мені подобається те, що Президент ЗРОБИВ, РОБИТЬ І БУДЕ РОБИТИ.
А саме. По літерам.
А
армія
Асоціація з ЄС
антипутинська коаліція
автокефалія
Автоматичне відшкодування ПДВ
Б
Безвіз
Банківська система очищена від банків-пилососів
Бюджети обласних центрів виросли в 2 рази
Побутова корупція знижена
Бум української музики, кіновиробництва і книговидання
В
Зовнішньополітичний вектор (вступ в НАТО і ЄС)
Введення Європою і США санкцій проти РФ
Вихід з нафто- і газозалежності від РФ
Вихід з економічної кризи
Відновлення економічного зростання
відновлення ВПК
Відкриті реєстри власності
Г
геополітичні перемоги
Гаазький трибунал розглядає справу проти країни-окупанта
Д
децентралізація
декомунізація
деолігархізація
дерусифікація
дипломатичні перемоги
дороги
Джавелін
Е
Економічна незалежність від країни-окупанта
Економіка України зростає з 2015 року
Електронні декларації чиновників
З
Золотовалютні резерви збільшилися з 5 до 20 млрд доларів
Звільнення 2/3 Донбасу
І
Інфраструктурні проекти отримали свій розвиток
К
Найбільший авіаперевізник Європи Ryanair прийшов в Україну
Л
Летальну зброю з США
М
Світ в переважній більшості областей
Міжнародний авторитет Петра Порошенка
Н
Незалежність української церкви
Нафтогаз виграв суд у Газпрому
О
Оновлення системи ППО Києва особистими грошима Порошенко
Онлайн-послуги
Офіційні зарплати зросли в 3 рази
П
патрульна поліція
Прозорро
порятунок Приватбанку
Р
реформа ЗСУ
С
Сили спеціальних операцій
Співпраця з МВФ
Стабілізація ситуації на фронті
Субсидії для нужденних
Т
Томос
У
Укрнафта
Укртатнафта
Укртелеком
(Повернуті державі)
Ц
Центри надання адмінпослуг
ОСЬ що мені подобається :).

Кіт Баюн
А зачем вам бесплатные лекарства, если эпоха бедности закончилась?


Людмила Бубнюк


Светлана ПучковаDima Kraslanskij
Сумна реальність України ((


Ярослав Дунас


Вася Обломов


Сергій Хмелевський
Бац! И стабильностью накрыло! (ibigdan)

Кіт Баюн
Ничего необычного. Киевский мажоритарщик от партии Слуга народа Николай Тищенко. В 90-х бригадир ОПГ Савлохова, кличка "Коля Оболонский. Отдыхает с доверенным лицом путина (Тимати)."Де цей хлопчик?" Зеленський потрапив в новий конфуз на публіці
obozrevatel.com
Президент України Володимир Зеленський осоромився через звернення до журналіста "Радіо Свобода" Михайла Ткача.
Представник ЗМІ передав в своєму Twitter коротку бесіду, яка відбулася в Офісі президента.
durdom.in.ua
Вибори 2019


Це кінець, чи тільки початок?!

Associations


The нарід


БЕТОН ОТ ЗЕЛЕНСКОГО
http://strasty.com.ua/beton-ot-zelenskogo/

Друзья, честно доработав до новой глубокой точки в жизни страны, то есть, до парламентских выборов, мы уходим в летний отпуск – чтобы вернуться через неделю. А напоследок — немного развлечем вас новостями о ближайшем будущем.
Как показывают результаты выборов, формат «мы против их всех» сработал. Особенно на мажоритарке, где Зе-волной смыло даже союзников вроде Богуслаева в Запорожье.
Натянутая на никого до этого не известного крошку Цахеса брендированная шапочка «Слуги народа» превращала ее носителя в самого обаятельного и привлекательного для избирателей. В результате Зеленский завел в парламент огромное количество потенциальных «казаков-гаврилюков» вроде ватных безработных нянь и 29-летних свадебных фотографов. Это кроме людей Коломойского и Пинчука.
Стилистика Лукашенко+Тесле с хриплым «они подонки, всех уволю» народу зашла. Беспощадный к коррупционерам и добрый к простым людям батька Зеленский многих задел за живое. Народ ждет честности, справедливости и вольностей.
Обещанного пять лет ждут, друзья. В дефицит честности и справедливости у кумира и его команды избиратели поверят, когда сами с этим столкнутся. То есть, скоро. Что до вольностей, то у бизнеса уже нет иллюзий. О чем мы писали в материалах о щебневых карьерах Укрзализныци и Юзике, а также дорожной компании «Онур» и представителе Зеленского в Раде Стефанчуке.
Продолжаем выпуск бизнес-новостей. За последние три недели СБУ устроила маски-шоу в трех крупных компаниях. Причем производственных. А именно – на двух табачных фабриках (во Львове и Желтых водах), в компании строительной группы «Ковальская» и на меткомбинате АрселорМиттал. На криворожском предприятии изъято оборудование стоимостью в $150 млн. Счета одной из компаний «Ковальской» заморожены районным судом Черкасс. Владелец табачных фабрик Козловский прямо заявляет о возвращении времен Януковича.
По нашей информации, происходящее не является и не может являться самодеятельностью недавно назначенного заместителя главы СБУ генерала-майора Калюжняка, как намекает, в частности, Козловский. Если вы получили генеральское звание от Януковича и прямо подпадаете под закон о люстрации, вы не будете заниматься самодеятельностью. Напротив – вы будете преданнейшим исполнителем воли шефа.
Маски-шоу являются результатом устного распоряжения президента, которое получил Баканов. И мы достоверно знаем, что как минимум одна из трех компаний после «маски-шоу» получила «предложение, от которого нельзя отказаться». А именно – выступить спонсором реконструкции Украинского дома, куда собирается переехать с Банковой Зеленский. Минимальная стоимость этой реконструкции уже озвучивалась – 300 млн грн. Также заявлялось, что проект будет реализовываться «не за счет госбюджета». А вот какие средства – внятно не объяснялось.
И вот теперь начинает становиться ясно, за какие. И Данилюк, единственный из Зе-команды, не зря так заволновался по поводу Арселора. И не зря возникло напряжение с Зеленским. Потому что занервничал совсем не Данилюк, а Запад, одним из основных выразителей которого в команде Зеленского является Данилюк. Игравший ключевую роль в организации встреч Зеленского с зарубежными элитами, когда тот еще не был президентом.
То, что произошло с упомянутыми компаниями – тренд, который будет только разрастаться теперь, после выборов. Бизнес будут доить так же жестко, как при Януковиче, только куда более технологично. Под эгидой борьбы с контрабандой, фиктивным предпринимательством или загрязнением окружающей среды. Да, СБУ теперь будет заниматься экологией. Вы же хотели ликвидации управления «К?». Ликвидировать пока не можем, но реформу уже начали.Світлана Черешнюк
Атрибути нової еліти...


Вікторія Руда


Оксана Калужна


Slavik Ukrainskiy

що припіздент що його виборці - з особливими розумковими потребамиКраїна міраклю і непозбувної бентеги
ibigdan
Ну що, ромали, дивіться. Вибори у Верховну Раду пройшли, і по їх ітогам ми бачимо те, чого раніше в Україні ніколи не бачили. А саме – вперше в історії України вибори пройшли з явкою менше, ніж 50 відсотків, і вперше в історії України ми бачимо стабільну монобільшість однієї партії. І це партія імені самого пана Зезидента. Таким чином Гідрант Конституції, підсилений партією «Сервант Народу», отримує ВСЮ ПОВНОТУ ВЛАДИ В УКРАЇНІ.
Сам пан Зезидент, можливо, цього і не знає, але влада в Україні традиційно поділяється на три гілки – виконавчу, законодавчу та судову.
Вся повнота законодавчої влади відсьогодні належить 95 кварталу, їм достатньо мандатів для того, щоб ні з ким у коаліцію не вступати. Вся влада і вся відповідальність відсьогодні належить їм.
Вся повнота виконавчої влади належатиме 95 кварталу через пару тижнів, коли вони складуть Кабмін. Президент вже їх, Кабмін, який затверджується ВР, теж буде весь їх.
Якщо там з’явиться якась непогана людина – це непогана людина від 95 кварталу, узгоджена з 95 кварталом і підконтрольна 95 кварталу.
Вся повнота судової влади вже і так належить 95 кварталу. Перевірено Баришевським, Ржищевським судами, а також окружним адмінсудом міста Києва.
Чого не вистачає для повного бінго? Двох речей не вистачає. Мерів міст і генерального прокурора. Стосовно мерів міст маю інсайд, який вже давно не інсайд, що узеленського планують зробити позачергові місцеві на 3 листопада цього року.
А стосовно генпрокурора я почув взагалі фантастичний інсайд, яким спішу з вами поділитися.
Генпрокурором гідрант конституції і серванти народу планують зробити вже всім нам відомого Андрія Богдана.
Коли я сьогодні почув цей інсайд, я спочатку подумав, що мене розводять. Тому що ну блін, людина настільки зав’язана на Портнова, що це просто Зеленський розписується, що він віддає особисто Портнову, тобто, читай, Путіну, прокуратуру. А головне – Богдан же люстрований, а генпрокурор підпадає під закон «Про очищення влади».
Але потім я згадав, як сьогодні пройшли вибори, і, дивлячись на їх результати, я вже не так впевнений. Тобто, я вже майже впевнений в зворотньому.
Так, я думаю, що вони зроблять Богдана генпрокурором. І проведуть це через Верховну Раду. Можливо, перед цим вони швиденько проголосують зміни в закон «Про очищення влади», щоб вивести посаду генпрокурора з-під люстрації. Можливо навіть перейменують генпрокуратуру в Офіс Прокурора, а Генпрокурора в Голову Офіса Прокурора, скорочено – ГОП, скажуть «гоп!» і перепригнуть.
А на всі побоювання нормальних людей про те, що не дуже мабуть добре Портнову віддавати прокуратуру, і не дуже добре люстрованому чорту отримувати рулі від прокуратури електорат вам відповість, що ну і подумаєш, а при Порошенко-то взагалі був алкоголік без юридичної освіти, який з собакою танцював, тому після нього можна і Портнову віддавати, подумаєш.
Тобто, якби я вірив у те, що для команди гідранту і серванту є якісь запобіжники та червоні лінії, то я б сказав, що таке неможливо. Але для них немає ніяких червоних ліній, вони їдуть виключно в руслі сіюмоментного раціоналізму, і з цієї точки зору Богдан – ідеальна для них кандидатура. Він найбільше з усієї команди знається на юриспруденції, він був адвокатом десятків токсичних персонажів (оце їм зараз стане ніяково, чувак, який знає всі ваші брудні секрети, став прокурором, ахаха), він максимально довірена особа. А щодо його конфлікту з Бакановим – ну, так навіть краще, так це починає отримувати обриси кадрового паритету – СБУ та ГП ненавидять один одного і теоретично стримують бєспрєдєл друг дружки (насправді, ні, але теоретично).
Ви скажете – таке неможливо. Я скажу – неможливо, щоб вам подзвонив Курт Волкер і порекомендував не брати на роботу людину Портнова, А ВИ ВСЕ ОДНО ВЗЯЛИ. Оце неможливо. Але ми живемо в чарівні часи дива й міраклю, коли неможливі речі трапляються кожен божий день.
А нам з вами я рекомендую почати заміняти слово «пиздець» на слово «міракль». Так ми ніби у казці братів Гримм живемо. Бабушка, чому у тебе такі великі очі? Чому в тебе такі великі зуби? А чому в тебе Богдан генпрокурор?
А це щоб з’їсти тебе, внучка.

Alex Noinets

Светлана Пучкова


Lyudmila Lymar


Buick Lesabre


Микола Паламарчук


Сергій Лютворт


Реванш, як він є. Ви зробили Україну разом, ЗЕбіли кончені
gorlis-gorsky

Бывший Первый заместитель главы Партии Регионов и друг Виктора Януковича, бывший Глава фракции Партии Регионов в Парламенте Украины Александр Ефремов сегодня был освобождён из-под стражи.
Напомним, Александра Ефремова обвиняют в госизмене, посягательстве на территориальную целостность государства и создании террористической организации.
Ему также инкриминируется поддержка самопровозглашенной "ЛНР" и незаконное завладение имуществом "Луганскугля".
Он был задержан 30 июля 2016 года в аэропорту перед вылетом в Австрию и арестован на следующий день.
В СИЗО Ефремов находится более двух лет, судебные заседания проходят в Старобельском суде Луганской области.
______________________
Чекаємо ЯнукОвоча та Міколу Яновіча Азірова.
Як вважаєте, до листопада приїдуть?
Чи то вже під ялиночку буде нам подарунок?
О.Петров


Віталій Гайдукевич

Поки вирують емоції про минуле (а вибори, це вже минуле), дозвольте сказати про майбутнє. Цього не скаже соціологія. Цього не видно в експертних оцінках. Я про команду…
Рефлекторно, коли щось закидають на адресу партії Порошенка, то одразу «а от БПП Солідарність». Забудьте. Немає БПП Солідарності. Померла. Ще два місяці тому. Та й не факт, що була повноцінно. Проект – був. Партія – ні. Це загальнонаціональна проблема – у нас немає реальних партій. Не було. І тут у мене погані новини для «Голоса»… «Солідарність» свій айсберг вже отримала – втопитися не втопилася, пошкоджень зазнала. А от «Голосу» будуть гайки не за горами... Бо збіговисько людей, які «за всьо хороше, проти усього поганого», це не партія, це вечірка. Бо партія, це не фанклуб поп-зірки. Партія, це фан-клуб ІДЕЇ. Порядним людям з «Голосу» ще стане соромно за розмивання голосів. Але мова зараз не про них…
Мова про нашу команду. Це ми пройшли майдани і площі десятків міст, містечок, селищ і сіл. Ми вислуховували критику і компліменти. Ми плакали в обнімку із ветеранами УПА і дружинами репресованих колись та загиблих зараз, коли чули «…збережіть Україну, бо інакше дарма гинули наші». Ми влаштовували гвалт в партійних осередках, звідки тікали фахові перевзувальники. Ми піднімали активістів закривати слабкі місця кампанії, де ослаблена партія не була в стані. Зрештою, це ми виходили на телеефіри і відбивали атаки маніпуляторів від журналістики і популістів від політики.
Ми виявилися не в тренді. Піпл хавав «молоді обличчя», але у нас були не лише молоді, а й компетентні. Піпл прагнув баригоборництва, а ми наполягали на послідовності реформ. Піпл, ковтнувши омани медіа оруелівщини, волів не помічати війну, але ми наполягали – Україна в стані війни і державність у небезпеці.
Це було ой як не просто. Спершу досвідчені колеги скоса поглядали на ветеранів, активістів і блогерів. Але потім кожен зайняв свою «вогневу позицію». Ірина Геращенко, Володимир Ар’єв, Марія Іонова, Олексій Гончаренко – рубалися на дипломатичному фронті. Андрій Парубій – дотискав Раду із законом про мову і виборчий кодекс і не дав плісняві погратися парламентом. Олександр Погребиський, Олексій Петров, Михайло Забродський, Софія Федина, Володимир В’ятрович, йшли на прямі ефіри і прямим текстом говорили те, що думають. А скільки слів сказав Гліб Бабіч під час туру країною? А неперевершений Полтава, якого знають від тінейджерів до святих отців? А Мустафа Джемілєв і Ахтем Чийгоз? А ціла низка відчайдушних мажоритарників? Я усіх не згадаю…
А чого вартує «Справа Громад», яка за два місяці існування змогла поставити «до зброї» більше тисячі спостерігачів? Наші активісти в Харкові, Івано-Франківську, Чернівцях, Львові, Рівному спростували тезу, що до політики усім байдуже і люди воліють «по пріколу». Власне, люди обернулися в бік партії часто саме тому, що повірили в ідею «Справи Громад»!
А вечірні ситуативні наради із Петром Порошенком під час туру? Ось це «що у нас не так? Що пропонуєш зробити? Обгрунтуй? Давай, зробимо»…
Ми переїжджали від міста до міста, їли хот-доги на заправках, горлапанили Червону Руту в дорозі, журилися, коли бачили дезорганізацію на місцях, тішилися, якщо навпаки. Не висипалися, монтували в дорозі найсильніші уривки відео, щоб з коліс розігнати це соцмережами. Ми лютилися втраченим шансам і одразу планували кроки – що робити далі. Ми обережно казали людям, що ЄвроСолідарність, це надалі про ідею. Але на це потрібен час. Що це, нарешті, не біганина за усіма виборцями одразу, а спроба достукатися до свого. Що це, нарешті, чітка ідеологія за яку не соромно.
Що далі? Далі у нас буде трешовий парламент, в якому буде жменями упирів і невігласів. І так, фракція ЄС буде там битися за український інтерес. Далі у нас місцеві дочасні вибори і нашій команді потрібні тисячі людей, яких єднатимуть Принципи і Цінності республіканства. Далі у нас розбудова партії відповідальних громадян, партії капіталістів, практиків, а не фантазерів і популістів. Далі у нас розбудова «Справи Громад», яка має стати магнітом для будь-яких громадських активностей, що поділяють республіканську ідеологію і світогляд.
І на сам кінець… Опоненти називають нас «партія війни». Нехай так – ми партія війни за Україну. Малоросам цього не зрозуміти. Спасибі кожному, хто стає до наших лав, хто голосував, підтримує і допомагає.
Це наш спільний бій. Це наша #Res_Publica


Людмила Прокопович

УВАГА!!! Війська Росії помітили в Чорнобильській зонI З'явилася інформація про те, що в білоруській частині Чорнобильської зони відчуження наразі перебуває багато солдатів і військової техніки Росії. Ці службовці заявляють місцевим жителям, що їх завдання – швидко зайняти Київ.
"Стверджують, що до Нового року вони нас, тобто Україну "зроблять".
А зараз вони чекають поки українців "зроблять разом" партії Медведчука"
"Орда Батия знову під стінами Києва – і чекає поки їй відкриють ворота"

"Наразі факт присутності російських військ у північній межі України на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження вже перевіряється - інформація доведена до командування всіх рівнів.
"У разі підтвердження 61 опебр готова за лічені години приступити до оборони України на вказаній ділянці Україна-білоруського кордону і дати гідну відсіч агресору"
Ну що...продовжуемо далI прикалуватися???

Евгеній Володимирович


Грицько Перебийніс


Сергій Лановий


Елена Ляпіна
Браво автору! Мені нема, що добавити. Все сказано!


Buick Lesabre


Іван ЛепськийМерзенний Зеленський
Чувакі, сейчас я расскажу вам про рєцепт шаурми от Зє. Бєрьом нємного зради, добавляєм к ней сєпаратізм і вату, обільно поліваєм соусамі із руского язика і фєдєралізациї і заворачіваєм в лаваш із тєлєканалов олігархов.
Кушайтє, нє обляпайтєсь!


Хроника одного Президента ...
https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html
"Президент Зеленский банально ленивый и не приученный к регулярному распорядку человек, появляющийся на рабочем месте к десяти утра. Регулярные, рутинные обязанности вызывают у него отвращение."

20.07.2019 г.
К 10 утра Вова проснулся. Нет, на работу он не поехал, но потребовал через Фейсбук прибыть к нему 23 июля Луценко и Авакова по поводу расследования убийства Шеремета. Вова сильно переживает о гражданине РФ и Белорусии.

09-00 Как вы наверное догадались, президента Украины нет на рабочем месте.

Ваше вчерашнее поведение с Полтораком омерзительно. Советуем вам извиниться.
Вы уже не директор шоу-фирмы, г-н Зеленский. Вы Президент 42-миллионной европейской страны. И ведите себя соответственно.

Прежде чем встречаться с кем либо, вы должны затребовать данные на эту организацию или человека. Карточку вам может предоставить как региональный ответственный МИДа, так и в особых случаях, руководитель внешней разведки Украины.
Peter Foyo с которым вы встречались вчера, весьма и весьма неоднозначная личность в глазах правоохранительных органов Мексики и США. Поинтересуйтесь, вам расскажут.
У китайцев с которыми вы вчера встречались, конечно за душой только невозвратных кредитов на 4 млрд долларов, но к ним хоть нет претензий DEA.

Архив сообщений 01-19.07.2019
19.07.2019 г.
Президент Украины Зеленский отсутствует на рабочем месте.

Для клоунов из 216-1. Мы не исчезнем после выборов. Мы тут живем :)

Что происходит в этом гадючнике ? Сережа Шефир уселся в кабинете Андрюши Богдана и вроде как дома !
Начальник ГШ ВСУ Хомчак называет прекращение огня "личным мнением Безсмертного" и тихо отзывает из войск свою директиву о запрете ответного огня !
Целая толпа ОГОшников от Донца погружена в автобусы и ... куда то уехали...
Вот стоило отлучится на кофе попить и в стране уже что то произошло :)

Зеленский появился в министерстве обороны на презентации жилых модулей для военнослужащих. Что то с ним не так. Раскоординированные движения, агрессивность, Полторака толкнул, не попадает руками при рукопожатии...

18.07.2019 г.
Начальник ОХЧ проводит экскурсию представителей охраны по подвалу на предмет поиска свободных площадей. У "самого скромного президента" охрана уже в ОПУ не влазит. Охранный тычет пальцем - "А там что?". Завхоз открывает дверь - комната под потолок залита бетоном. Охранный - "Кто это так?" Завхоз - Хрущев. Охранный - "Зачем?" Завхоз "Увидите, спросите !"
Кстати интересная комната. как то расскажем.

ГБР прислало информацию о возбуждении уголовного производства против Кличка.

"Ученые негры" во главе с Данилюком почти закончили расписывание документов. Штук сто осталось. При этом состоялся интересный разговор с руководителем службы протокола. Это тот, который просил разрешить разработку "Офіційного ритуалу поховань діючого Президента України". " Данилюк - "Ты чего, ок....ел?" Протокольный - "А вы ? А вдруг?" Данилюк (задумчиво) - "Ладно, мне принесеш я завизирую".
Так что г-н президент, ваше окружение в тайне от вас уже разрабатывает ритуал ваших похорон.

14-00 Уставший от борьбы с коррупцией Вова уехал в Запорожье.

Сегодня Донец (начальник личной охраны Зеленского, бывший охранник Коломойского) чуть не поймал шпиона. Им правда оказался слесарь-сантехник разговаривавший по технической рации с диспетчером в поисках порыва в обходном техническом коридоре здания. По ходу этого был послан.
Начальник ОХЧ ОПУ просит Донца не трогать слесаря. Исчерпав все аргументы выдает последний - "Вот говно сам и будешь черпать!"
Вот к концу дня узнаем что важнее в мире :)
Мы ставим на слесаря.

Сегодня на 10-00 запланировано собрание борцов с коррупцией.
Обхохочетесь.тут вот список

Очередное рекламное турне Вовы... Очередное надувание щек, пускание пузырей и разноцветный дым ползущий по арене цирка. Очередная чиновничья мелочь попавшаяся под руку. "Иди сюда...", "..вы тут решаете...", "... у вас тут свои терки" ну и т.д. стиле "а ля Зю".
А за кулисами этого цирка настоящий директор тихо назначает руководителей и решает свои вопросы. Смена менеджмента в государственной энергогенерирующей компании Украины ПАО "Центрэнерго" (угольные ТЭЦ). Никакие государственные структуры ни сном ни духом. Собрались какие то товарищи и все порешали.
После этого дотационное государственное предприятие снижает цену на электроэнергию на 30% и заключает договора с Никопольским и Запорожским заводом ферросплавов, "Днепразотом", Покровским и Марганецким ГОКами находящимися под контролем г-на Коломойского.
Вспоминаем что мы вам писали "Коломойскому вовсе не нужна поддержка украинской государственной власти. Ему нужен ее НЕЙТРАЛИТЕТ." И он его имеет.
А Вова - всего лишь разноцветный дым на арене страны превращающейся в цирк не очень умного клоуна...


ВСЯ ПРАВДА ПРО ПАРТИЮ СЛУГА НАРОДА И ЗАГОВОР ОЛИГАРХОВ

Стас Домбровский. ОдессаПродовження: Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 34 (огляд)

*****</span>
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: "Слуга народа", #res_publica, #уЗеленського, #узеленського, #ятобінехлопчик, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, анекдоты, гумор, дайджест, зебіли, ирония, кадры, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments