Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Гончаренко на Одещині переміг олігарха (смотрящего Януковича) і кандидата від "Слуги народу"

П’ять копійок: І один євроінтегратор в сепарському полі воїн, завдяки злагодженій роботі команди на організаційному та інформаційному фронтах (всім кандидатам від «ЄС» яскравий приклад. Вчіться, бориться і поборете):

На Одещині депутат Гончаренко переміг мультимільйонера і кандидата від

Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко, який суперничав на виборах до парламенту з кандидатом від "Слуги народу" Олександром Муконіним та народним депутатом від мажоритарного округу №137, мультимільйонером Леонідом Клімовим, здобув переконливу перемогу.

Про це свідчать результати голосування, оприлюднені на сайті ЦВК.

За даними опрацювання 100% протоколів по Подільському одномандатному округу №137 (Одеська область), нардепа-самовисуванця Гончаренка підтримали 20 361 виборців, або 29,46% тих, хто взяли участь у голосуванні у п'яти північних районах Одещини.

За представника "Слуги народу" адвоката Муконіна віддали голоси 16 826 громадян, або 24,34%. А за екс-радника Януковича і депутата Клімова, що півтора десятиліття представляв цей округ у парламенті, - 15 708 виборців, або 22,72%.

Варто зазначити, що за підсумками голосування на мажоритарних округах оприлюднив заяву керівник обласного штабу партії "Слуга народу" Андрій Прокопенко.

Він констатував перемогу представників цієї політсили у восьми округах Одещини і поразку в трьох, в тому числі Подільському окрузі №137, до складу якого входять Балтський, Кодимський, Окнянський, Подільський і Савранський райони.
Tags: Європейська Солідарність, Гончаренко, Одещина, выборы, депутаты, кандидаты, мажоритарные округа, перемоги
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments