Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні створюється ідеальна машина для узурпації влади, яка вдарить по кожному громадянину

Президентом Зеленським і його партією "Слуга народу" створюється ідеальна машина для узурпації влади в Україні.Про це у ток-шоу "Прямий ефір" на телеканалі "Прямий" народний депутат Ігор Попов, коментуючи результати парламентських виборів.

"Ми бачимо, що створюється ідеальна машина монополізації або навіть узурпації влади. Але ми не розуміємо, навіщо вона створюється. Тобто те, що вся більшість, вся коаліція з однієї фракції – це не так страшно. Але те, що вони не мають ніякого політичного досвіду, а багато з них не мають ніякого досвіду взагалі, – це керованість. Це означає, що рішення в парламенті прийматися не будуть. Рішення будуть прийматися десь, а парламент буде їх штампувати. Це означає, що рішення можна запропонувати будь-які, і поки вони схаменуться про те, що вони не хочуть за це голосувати, буде створений механізм контролю і подавлення, і дійсно скасована недоторканність", - заявив політик.Створення монокоаліції у Верховній Раді України президентською партією "Слуга народу" і фактична узурпація влади у країні у підсумку торкнеться кожного громадянина, а не лише представників опозиції.Про це у ток-шоу "Прямий ефір" на телеканалі "Прямий" зазначив народний депутат Сергій Висоцький.

"Те, що я хотів би сказати всім нашим телеглядачам. Знаєте, у вас може виникнути таке враження, що ми кажемо "авторитаризм", "централізація влади", якась "вертикаль", – що це все тільки про політиків, максимум про журналістів якихось телеканалів, які можуть бути закриті. До речі, на "Прямий" зараз якісь атаки ідуть. Але коли вертикаль вибудовується, то люди, які долучаються до неї, вони фактично стають безкарними. Тому що немає конкуренції політиків, немає конкуренції різних структур. І кожній людині – от цьому українцю, який голосує зараз за цю "зелену хвилю" – як достукатись і хоча б знайти бодай якусь правду чи справедливість", - заявив депутат.

За його словами, українську демократію завжди захищала міжвідомча і політична конкуренція.

"А якщо сформується єдина вертикаль влади – буде як на Росії. Слухайте, чиновник "Єдиної Росії" може задавати дитину – і йому нічого не буде ніколи. Знаєте, і це на вас чекає. Тому, якщо ви вважаєте, що це вас не стосується, якщо ви вважаєте, що ця автократія і ця вертикаль буде стосуватися тільки депутатів, – так, з депутатів почнуть, але завершать на вас", - підсумував Висоцький.


Tags: "Слуга народа", Висоцький, ЗЕорда, Попов, Україна, диктатура, мнение, узурпація
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments