Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У рідному селі гетьмана Сагайдачного відбудеться фестиваль козацької слави

Міжнародний фестиваль української слави "Кульчиці-фест" пройде цими вихідними на батьківщині гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного – у селі Кульчиці на Львівщині, повідомила прес-служба облдержадміністрації.

У рідному селі гетьмана Сагайдачного відбудеться фестиваль козацької слави

"У селі Кульчиці Самбірського району відбудеться ІХ Міжнародний фестиваль української слави "Кульчиці-фест". У програмі фесту – співочі гурти, виконавці патріотичних пісень, козацькі забави, галерея традиційних та нетрадиційних ремесел, майстер-класи, українська кухня та українська дискотека. Козаки пригощатимуть усіх кулешем, медовухою, "макогонами", дітлахів кататимуть на конях", – йдеться в повідомленні.

Фестиваль української слави в Кульчицях на Самбірщині проводиться вже вдев’яте. Це село є батьківщиною військового, політичного і громадського діяча, гетьмана реєстрового козацтва, кошового отамана Запорізької Січі Петра Конашевича Сагайдачного та героя Віденської битви 1683 року, рятівника Відня, засновника першої кав’ярні Європи Франца-Юрія Кульчицького.

Мета фестивалю – відродження, збереження, популяризація національних традицій, вшанування та збереження пам’яті про видатних земляків Франца-Юрія Кульчицького й Гетьмана Петра Сагайдачного, козацьких ватажків Івана Сулиму та Марка Жмайла.

Імпреза також покликана сприяти розвитку туризму в Україні, відродженню українського духу, популяризації козацького руху. Цей унікальний регіональний фестиваль започатковано в традиціях українського фольклору як бази духовного відродження народу, поширення традицій та побуту Козацької доби.
Tags: Львівщина, гетьмани, зеленый туризм, козацтво, народні гуляння, село, традиции, фестивалі, фольклор, этностиль
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment