Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кліп Onuka номінували на міжнародну кінопремію Social World Film Festival (відео)

Кліп Onuka номінували на міжнародну кінопремію Social World Film Festival

Відео Алана Бадоєва для Onuka на пісню Strum побореться за перемогу у категорії "Соціальне відео". Про це повідомляє Jetsetter.ua.

"Кліп Алана Бадоєва для Onuka на пісню Strum номінований на міжнародну кінопремію Social World Film Festival, єдиний кінематографічний конкурс у світі, який цілком присвячений соціальному кіно в усіх його інтерпретаціях. Шестихвилинна відеоновела, знята в жанрі поетичного реалізму, буде представлена ​​в межах кінофестивалю в Сорренто", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прем’єра кліпу на пісню Strum відбулася у вересні минулого року в межах соціальної ініціативи музикантів і громадської організації «Україна без сміття» – ECOSTRUM. Вона присвячена проблемі ставлення українців до побутового сміття.Знімали відео біля Києва – в Підгірцях, де знаходиться основне звалище побутових відходів столиці. За десятиліття експлуатації воно виросло до розмірів 27-поверхового будинку.

Повідомляється, що оператором конкурсного відео виступив Микита Кузьменко, художником-постановником – Олена Гаджилова, а стилістом – Соня Солтес.


Tags: зроблено в Україні, клипы, конкурсы, музыка, українські пісні
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments