Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В цей день за головнокомандувача П. Порошенка було звільнено Торецьк та Рубіжне

У цей день, рівно п'ять років тому, на Донбасі від російських агресорів-окупантів було звільнено міста Торецьк у Донецькій області та Рубіжне Луганської області.

Командувач ОС привітав з річницею звільнення Торецька та Рубіжного

21 липня 2014 року Збройні сили України, Нацгвардія, підрозділи поліції та добровольчі батальйони звільнили від російської окупації шахтарські міста Торецьк та Рубіжне, де була відновлена українська влада.

У 2014 році у 20 числах липня точились запеклі бої. 33 бійці та з десяток спецназівців вісім годин стримували наступ двох сотень російських фашистів. Ввечері, 21 липня місто повністю відбили у московських терористів. Над Торецьком замайоріли українські прапори. Того ж дня окупантів вибили з Рубіжного. А 22 липня Збройні сили України зайшли у Сєверодонецьк.

Спецоперацією зі звільнення Сєвєродонецька керував полковник Олександр Радієвський. Потім пішов визволяти Лисичанськ. Там боєць загинув від ворожої кулі снайпера. Через два дні, 24 липня, українські силовики вигнали окупантів та проросійських найманців і з Лисичанська.

Нагадаю, 5 липня 2019 року відбулась п'ята річниця визволення від російських фашистів Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки та Бахмуту.


Tags: АТО, Донбас, Донеччина, Луганщина, ООС, даты, деоккупация, звільнення, освобождение, русская агрессия в Украине, русско-украинская война
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments