Українка перемогла росіянку і стала чемпіонкою світу з фехтування на шаблях

У Будапешті (Угорщина) в суботу, 20 липня, розіграні чергові комплекти нагород чемпіонату світу з фехтування.

Ольга Харлан стала чемпіонкою світу з фехтування на шаблях

"Золото" світової першості здобула олімпійська чемпіонка українка Ольга Харлан, яка у фіналі індивідуального турніру шаблісток перемогла росіянку Соф'ю Вєлікую (15:14), повідомляє Укрінформ.

Після перемог над суперницями з Малайзії, Грузії та Республіки Корея Харлан в 1/4 фіналу обіграла свою співвітчизницю Аліну Комащук (15:14), а у півфіналі розгромила румунку Бьянку Паску (15:5).

Ольга Харлан вшосте стала чемпіонкою світу (двічі - в команді).

Нагадаємо, що крім медалей, на чемпіонаті світу в Будапешті також розігруються ліцензійні бали, необхідні для потрапляння на Олімпіаду-2020 на Токіо (Японія).
Tags: Чемпіонат світу, перемоги, победы над россиянами, спорт, українці, фехтование, чемпионы