Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

По всій Україні різко зростає підтримка "Європейської Солідарності"

Підтримка партії "Європейська солідарність" стрімко зростає по всіх регіонах України. Про це в ефірі "Прямого" в ток-шоу "Ситуація" розповів спікер Верховної Ради Андрій Парубій."Я щойно повернувся з зустрічей і був у багатьох регіонах. І можу твердо сказати, що підтримка "Європейської Солідарності" стрімко зростає по всіх регіонах. Я був і в Центральній Україні, і на Західній Україні, і ми зможемо бачити результат в неділю набагато більш потужного представництва "Європейської Солідарності", ніж це показують тижневої давності соціологічні опитування. І на основі того ми будемо дивитися, як діяти в майбутній Верховній Раді України. Що найголовніше для "Європейської Солідарності" і що особисто для мене найважливіше? Перш за все, відстояти ті здобутки, особливо у сфері національної ідентичності, які ми здобули", - наголосив Парубій.

І це не дивно, бо члени "Європейської Солідарності" п'ять років боронили Україну

70% першої сотні "Європейської солідарності" – це є люди, які ніколи не брали участь в парламентських виборах, але 5 років наполегливо працювали на розбудову нової України.

Про це під час марафону "Україна: Російський реванш або європейське майбутнє" на телеканалі "Прямий" повідомив п'ятий президент України Петро Порошенко.

"Я хочу наголосити, що 70% першої сотні "Європейської солідарності" – це є люди, які ніколи не брали участь в парламентських виборах. Але це люди, які ці 5 років не були невідомими експертами, а 5 років день у день наполегливо працювали на розбудову нової України: хоч як генерал Забродський, легендарний комбриг 95-ї на фронті, хоч як Яна Зінкевич, засновник батальйону "Госпітальєри", рятуючи життя, хоч як Наташа Бойко чи багато наших волонтерів, які… чи Таня Ричкова, чи багато інших, які 5 років боронили державу, з перших днів перебуваючи або на війні, або волонтерами, або добровольцями", - наголосив Порошенко.


Tags: Європейська Солідарність, Парубій, Порошенко, выборы, кандидаты, партии, поддержка, рейтинги
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments