Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні встановлюється авторитарний режим

"Коли вони прийшли за членами профспілки,
я не став протестувати.
Я не був членом профспілки.
Коли вони прийшли за євреями,
я не обурився.
Я не був євреєм.
Коли прийшли за мною,
не залишилося нікого, хто б заступився за мене
"
Martin Niemöller

Глава Офісу президента України Зеленського Андрій Богдан вимагає в Генеральної прокуратури арештувати активи п'ятого президента України Петра Порошенка."Я хочу сказати, що дивно виглядає ця інформація з точки зору того, що голова Офісу президента, фактично перевищує свої повноваження і незрозуміло з яким дорученням щось вимагає від Генерального прокурора. Що таке Офіс? Офіс це принтери, папірці, закупка паперу А4. Що таке адміністратор офісу? Це людина, яка опікується питаннями функціонування цього офісу. Коли Голова Офісу президента в кращих традиціях Януковича та Кучми, і в кращих традиціях Кремля, які завжди використовували телефонне право - дзвонити комусь з прокурорів і вимагає напередодні виборів ухвалювати, фактично, політичні рішення про переслідування політичних опонентів",- повідомив заступник голови комітету ВР з питань свободи слова Сергій Висоцький в ефірі "Прямого"

За словами Висоцького, для нової команди президента Укаїни ворогами та ворогами в принципі є не Кремль, і не Путін, і не Медведчук, а саме Петро Порошенко та команда "Європейської Солідарності".

"І ми всі пам'ятаємо часи Януковича, але навіть за Януковича, були атаки на опозиційні телеканали. А "Прямий" це безумовно опозиційний телеканал і один з небагатьох проукраїнських телеканалів в нашому телеефірі, але такого зухвальства я не пам'ятаю", - додав він.
ВІДЕОCollapse )
Заява партії "Європейська Солідарність": антикорупційні органи не мають брати участь у брудних політичних іграх
ЗАЯВАCollapse )
Tags: Європейська Солідарність, Богдан, Висоцький, Порошенко, Прямий, заявление, кроты Лубянки, реваншизм, режим зеленского
Subscribe
 • Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments