Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні створили могутню зброю для снайперів (фото)

190716 XADO 0

Українська приватна компанія XADO розробила нову великокаліберну снайперську гвинтівку Snipex T-Rex. Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу компанії.

190716 XADO 3

Як зазначається, конструктори враховували побажання військових: мінімально можлива вага зброї, без автоматики, простий і безвідмовний механізм, призначений для експлуатації в жорстких умовах. Через вражаючу потужність патрона і завдяки характерному малюнку задньої опори (монопод) ця модель отримала робочу назву "Тиранозавр" або T-REХ.

Повідомляється, що Snipex T-Rex сконструйована з урахуванням усіх вимог до зброї для високоточної стрільби. Влучність забезпечує плаваючий ствол, який перебуває в момент вильоту кулі у вільному відкоті. Є ще деякі конструкційні особливості, які впливають на купчастість. Гвинтівка також має регульований по висоті підщічник та регульовану задню опору із функцією точного налаштування.

190716 XADO 6
190716 XADO 4

Snipex T-Rex демонструє прийнятний рівень відбою під час пострілу. Відбій гаситься за рахунок камерного дулового гальма-компенсатора, дії ізолятора відбою, короткого відкоту та оптимально збалансованої ваги. Нова гвинтівка скомпонована за схемою булпап (bullpup): затворна група розміщена позаду спускового гачка. Замикання ствола здійснюється поздовжньо-ковзним поворотним затвором, 13 бойових упорів розташовані в три ряди та забезпечують жорстку фіксацію ствола. Під час заряджання набій вкладається у вікно ствольної коробки при відкритому затворі. Гвинтівка забезпечує прицільний вогонь та купчастість не гіршу за 1 МОА.

Основні тактико-технічні характеристики гвинтівки Snipex T-Rex:

Вага - 22,5 кг

Загальна довжина - 1830 мм

Довжина стовбура 1200 мм

Початкова швидкість кулі - 1000 м/с

Дальність польоту кулі - до 7000 м

Ефективна дальність - 3000 м

190716 XADO 1

Гвинтівка забезпечує прицільний вогонь та купчастість не гіршу за 1 МОА.

Ще декілька технічних моментів: гвинтівка має регульований по висоті підщічник та регульовану задню опору, яка має функцію точного налаштування.

Побачити та ближче ознайомитися з українськими розробками можна буде під час виставки «Зброя та безпека-2019», яка пройде 8-11 жовтня ц.р. у Міжнародному виставковому центрі у Києві.

190716 XADO 2
Tags: зброя, зроблено в Україні, національний виробник, оружие, снайперы, стрелковое оружие, українське
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments