Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Замовлення Кремля: Режим намагається зняти з виборів Порошенка

Партія "Європейська солідарність" заявляє, що її лідера, п’ятого президента України Петра Порошенка, намагаються зняти з парламентських виборів через суд: справу передано на розгляд Окружного адмінсуду Києва. Про це йдеться у повідомленні на сайті партії "ЄС"."Шостий апеляційний адміністративний суд Києва розглянув позов проти лідера партії "Європейська солідарність" з вимогою зняти Петра Порошенка з реєстрації нібито за порушення порядку ведення передвиборної агітації. Справу передано на розгляд Окружного адміністративного суду міста Києва. Позов шитий білими нитками, і нам очевидно, що він не має жодних правових перспектив. Його можна було би розглядати як курйоз в ряду перешкод, які створюють "Європейській солідарності" протягом усієї виборчої кампанії правоохоронні органи та "кремлівські агенти" через абсурдні заяви та необґрунтовані претензії", - заявили у політсилі.

Однак водночас, як наголосили у партії, там дуже добре знають про скандальну репутацію Окружного адміністративного суду міста Києва та його голови – Павла Вовка. Уникнувши в незаконний спосіб оцінювання та атестації, цей орган перетворився на конвеєр, який штампує одне одіозне рішення за іншим, зазначили у "Європейській солідарності".

"Очевидно, що нова влада, замість того, щоб завершити реформування, вирішила законсервувати цей суд і поставити його собі на службу. Саме цей суд "прославився" ганебними рішеннями, які викликали резонанс в суспільстві. Він визнавав, зокрема, незаконною націоналізацію ПриватБанку, призупинив процес перейменування УПЦ Московського патріархату та поновив на посадах беркутівців, які розганяли Євромайдан. Враховуючи такий "бекграунд" суду, партія "Європейська солідарність" розцінює намір зняття з виборів лідера партії Петра Порошенка як елемент тиску на нашу політичну силу, яка веде активну кампанію і послідовно протистоїть російському реваншу", - наголосили у партії.

Там підкреслили, що рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Києва буде оскаржене у Верховному суді.

"Ніхто і ніщо не зупинить "Європейську солідарність" та її лідера від протидії російському реваншу і захисту курсу України на членство в Євросоюзі та НАТО", - йдеться у повідомленні.


Tags: Європейська Солідарність, ЗЕорда, Порошенко, выборы, давление, преследования оппозиции, судилище
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments