Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Європарламент ухвалив резолюцію щодо політв’язнів Кремля

П’ять копійок: Під час слухання важливого для Україні питання у сесійній залі у Страсбурзі була присутня делегація України із членами уряду на чолі з п'ятим Президентом України Петром Порошенко. Зеленського долі наших моряків, мабуть, турбують менше, ніж вибори власної партії і призначення чиновників в регіонах. Бо від нього представників не було.
***
Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо ситуації навколо політичних в’язнів Кремля, зокрема, українських громадян, що незаконно засуджені та утримуються з російських в'язницях.

Європарламент ухвалив резолюцію щодо політв’язнів Кремля

За резолюцію проголосували 458 депутатів, 80 - проти, ще 89 - утрималися, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Депутати виступили із засудженням грубого порушення Росією прав людини та норм міжнародного законодавства, а також з вимогою негайно звільнити українських громадян, які незаконно утримуються на Росії та окупованому Кримі.

Депутати ЄП звернулися до Росії з вимогою негайно та без додаткових умов звільнити українських моряків та кораблі, захоплені під час збройної провокації в районі Керченської протоки у листопаді минулого року.

За пропозицією депутатів, у резолюцію була внесена поправка, яка нагадує про трагедію рейсу МН-17 та висновок міжнародної слідчої групи щодо винних у цьому злочині. Депутати ще раз закликали Росію визнати свою відповідальність за трагедію та повною мірою співпрацювати зі слідством.
Tags: Европарламент, Порошенко, делегации, моряки, освобождение, пленные, резолюции
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments