Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 29 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)

(огляд народної творчості з соцмереж. Імена, прізвища, зображення, посади можуть нагадувати реальні персонажі)

Журналісти повідомили про погрози від імені Зеленського: які питання просять не ставити президентуКільком журналістам надійшли дзвінки з погрозами і вимогою не питати президента Зеленського про аеропорт в Миколаєві.

Про це самі журналісти поінформували на своїх сторінках в Facebook. Згідно з повідомленням на сайті Офісу Президента, 17 липня Володимир Зеленський відбув з одноденною робочою поїздкою в Миколаївську і Харківську області.

Про дзвінки з погрозами повідомили миколаївські журналісти Андрій Лохматов і Тетяна Локацкая.

"Завтра (17 липня, - ред.) в Миколаєві Володимир Зеленський. І хтось дуже не хоче, щоб йому завтра задавали питання про миколаївський аеропорт. І цей хтось настільки лох, що вирішив дзвонити погрожувати, заздалегідь не підготувавшись, що я вже як би півроку живу в Києві ", - зазначив Лохматов.

За його словами, дзвінок надійшов з невідомого номера.

Лохматов також процитував слова співрозмовника, який телефонував з погрозами: "У вас завтра зустріч у Миколаєві ... У мене прохання не ставити ніяких питань і не піднімати взагалі питання про аеропорт, щоб ми з вами не зустрічалися і не поверталися до цього питання. Я сподіваюся, ви мене правильно зрозуміли, до побачення".

Про аналогічний дзвінок повідомила і Тетяна Локацька.

"Тільки вчора говорили про те, що журналістам погрози були, є і будуть. Сиджу пишу заяву. Сьогодні ввечері дзвінок мені з невідомого номера:"Ало, Тетяна?" - "Так, я вас слухаю, хто це?" - "Я поки не буду представлятися. Завтра зустріч, і буде президент, наполеглива рекомендація - не піднімати питання по аеропорту, щоб мені не довелося представлятися і зустрічатися з вами в інший час і в іншому місці", - процитувала журналіст зміст розмови.

Як повідомляє видання "НикВести", саме Андрій Лохматов в одному з випусків програми журналістських розслідувань "Чергова зрада" розповів про те, що заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи особисто керував незаконними роботами в терміналі миколаївського аеропорту, а голова бюджетної комісії Миколаївської облради Федір Барна тиснув і погрожував керівництву аеропорту, вимагаючи оголосити тендер "під конкретне підприємство без проекту на роботи".

Нагадаємо, що жителі столичної Оболоні скаржаться на агітацію за кандидата в депутати від "Слуги народу" на 217 окрузі.

Оточення Зеленського тримає його у "футлярі"

В уряді заявляють що найближче оточення президента Володимира Зеленського тримає його у такому собі "футлярі", намагаючись не допустити прямої комунікації глави держави з "зовнішнім світом". Про це йдеться у статті "Української правди" "Держава у смартфоні Андрія Богдана"."В АП є кілька груп впливу. Вони різні, але роблять приблизно те саме – намагаються відрізати Зеленського від зовнішнього світу, не допустити прямої комунікації з президентом в обхід них. Якщо образно, то Богдан-Шефір-інші – вони намагаються тримати Зеленського у зручному для нього футлярі, між своїми", – розповів не під запис один із ще чинних міністрів, який намагався пробитись через стінки "футляру".

Відзначається, що наразі у команді Зеленського фактично усю комунікацію і всі сфери діяльності президента контролює глава ОПУ Андрій Богдан.

Яскравим прикладом відсутності комунікації президента і цілого відомства, яке концептуально входить у сферу його відповідальності, став скандал із нотою українського МЗС, яку відправили без погодження із Зеленським.

Президент обурювався на прес-конференції, що дізнався про документ з "Української правди", а не з розмови з міністром.

При цьому, за даними джерел УП у МЗС, за кілька тижнів до того Клімкін багаторазово намагався добитися зустрічі з президентом і навіть телефонував на приймальню, що вважається не найпрестижнішим заняттям у колі топ-посадовців.

"Перед візитами Зеленського у Францію та Німеччину Клімкін телефонував у приймальню, сидів на слухавці. Але від моменту інавгурації Зеленський жодного разу так і не прийняв міністра", – розповів співрозмовник УП.

Наразі невідомо, чи знав про цей дзвінок Зеленський, чи ні.

Журналисты рассказали о скандале вокруг кандидатов от "Слуги народа" в Кривом Роге

В СМИ появилось расследование о кандидатах от президентской партии "Слуга народа" в Кривом Роге. Статью об этом опубликовало издание Голос.UA.

2

В материале утверждается, что кандидат от СН по 31 округу бывший милиционер Владимир Захарченко, больше известен в городе не раскрытыми преступлениями, а вызывающими подозрение бизнес-схемами. Из 392-х других преступлений, которые расследовал Захарченко с 1995 по 2006 год, 153 закончились отказом в возбуждении уголовных дел. Более успешным Захарченко оказался на должности главы правления ООО "ДСД-ПЛЮС". Соучредителями "ДСД ПЛЮС"являются "Завод буровой техники ДСД", на котором Захарченко, работал в качестве директора по безопасности,и еще пять физических лиц.

За период с 1 января 2018 по 20 июня 2019 года со счетов ООО "Завод буровых установок ДСД" было выведено 953 млн грн. Поступления составили всего 59 млн.

При этом 516 млн грн якобы пошло на закупку запасных частей и комплектующих (сфера деятельности ООО "ДСД Плюс" под руководством Захарченко). В СМИ посчитали указанную схему "конвертационным центром".

Как отмечают расследователи, закупки якобы были произведены у компаний "Максимум трейд сервис" (на 93 млн грн), "Винко Лимитед" (на 128 млн грн), "Топ Инвест Групп" (на 136 млн грн), "Инсерт Т" (на 159 млн грн). Все компании зарегистрированы в Одессе в период с августа 2017 по январь 2018 года. Все – проходят по криминальным расследованиям по ст. 212 Уголовного кодекса Украины (уклонение от уплаты налогов, сборов, других обязательных платежей).

Авторы материалы спрашивают: каким образом человек с такой историей попал в ряды кандидатов от "Слуги народа". При этом сам Захарченко предлагает "бороться с преступностью путем "программы возврата на службу старых кадров".

Ангел мой голубой,
Ты повсюду со мной :-)

Наша малоRussia
Вона оно чо, Ляксандрыч! Стоишь ты, в красных труселях, и ма-а-анишь меня, манишь ... :-)Дзвінки о шостій ранку та голос за 50 грн: мешканці Києва скаржаться на спроби підкупу від "Слуги народу"Жителі столичної Оболоні скаржаться на агітацію за кандидата в депутати від "Слуги народу" на 217 окрузі. Про це йдеться в сюжеті "Прямого".

По марожитарці тут іде Мар’яна Безугла. Люди кажуть, що їх голоси хочуть купити. По телефону пропонують по 50 грн.

Гроші платять також за работу в агітаційних палатках. Беруть сюди і студентів.

Детальніше в сюжеті...Також читайте: В регіонах України кандидати в депутати по мажоритарним округам вдаються до все більш незвичних способів підкупу виборців.

Україна як пустий звук: Зеленський проігнорував річницю проголошення державного суверенітетуПрезидент Зеленський проігнорував річницю проголошення державного суверенітету. Про це на сторінці в Facebook написав кандидат в депутати від партії "Європейська солідарність" Андрій Смолій.

"Про пріоритети. Вчора була річниця проголошення державного суверенітету України. Практично перший документ, який засвідчив прагнення до Незалежності, і став прологом до проголошення Акту про Незалежність України. Проте, для президента Зеленського це порожній звук. Як і наша держава. Жодного привітання,оголошення, навіть повідомлення на сайті президента.

Вітання з Українськими святами та подіями - не його. Пріоритет - популізм. На сайті глави держави за два місяці аж 3(три!) привітання. Це про пріоритети та цінності. Про ідеологію та державотворчість. Ці люди не мають нічого спільного з вище переліченими речима", - йдеться в дописі Смолія.

Нагадаємо, що 16 липня 1990 року - Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет УРСР, яка проголосила державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх стосунках.Продовження:
Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 30 (огляд)

*****</span>
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: "Слуга народа", #рада9, #уЗеленського, #узеленського, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, анекдоты, гумор, дайджест, зебіли, ирония, кадры, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, сатира, узеленского
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments